Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
2 KUSAK Oskar UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
3 BROSCH Maksymilian ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
4 PARDELA Michał TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
5 JÓZEFOWSKI Filip PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
6 MARKER Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
7 DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
8 MAŃCZAK Mateusz KKSZ KONIN  POL 
9 WESOŁOWSKI Jakub 10  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
10 DĄBROWSKI Antoni 11  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
11 LEDUC Leon 12  AZS AWF WARSZAWA  POL 
12 KUTEK Konstanty 13  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
13 SZYBALSKI Oskar 14  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
14 WASILEWSKI Stanisław 15  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
15 RADOCH Filip 16  KKSZ KONIN  POL 
16 DENKIEWICZ Aleksander 17  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
17 FIEDOROWICZ Mikołaj 18  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
18 KACPRZAK Igor 19  KKSZ KONIN  POL 
19 ROSŁON Bartosz 20  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
20 PRZYBYLSKI Mikołaj 21  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
21 BUŚKIEWICZ Maksymilian 22  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
22 BIEDACHA Wojciech 23  UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN  POL 
23 SULEWSKI Szymon 24  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
24 MALCER Kacper 25  KKSZ KONIN  POL 
25 KACZMARCZYK Wojciech 26  KKSZ KONIN  POL 
26 KACZMARCZYK Adam 27  KKSZ KONIN  POL 
27 RACZYŃSKI Kajetan 28  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
28 MOCZYDŁOWSKI Kajetan 29  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
29 OBNISKI Bartłomiej 30  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
30 SYPEREK Filip 31  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
31 SCHLEIFER Tytus 33  AZS AWF WARSZAWA  POL 
32 KOWALCZYK Łukasz 34  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
33 STEFAŃSKI Mateusz 36  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
34 ZASTAWNY Paweł 37  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
35 KULIKOWSKI Kacper 38  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
36 BAKALARSKI Mateusz 40  KKSZ KONIN  POL 
37 DZIAŁACH Andrzej 41  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
38 PĘKALA Kacper 42  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
39 WNUK Grzegorz 43  AZS AWF WARSZAWA  POL 
40 KORDEL Grzegorz 44  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
41 POLAKOWSKI Korneliusz 45  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
42 MAKOWSKI Aleksander 47  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
43 PAWLUK Mateusz 48  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
44 MROZOWICZ Remigiusz 49  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
45 WESOŁOWSKI Aleksander 50  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
46 KOBLA Bruno 51  AZS AWF WARSZAWA  POL 
47 FIGURSKI Maciej 52  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
48 FICEK Paweł 53  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
49 JANCEWICZ Szymon 54  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
50 FLASZAK Antoni 55  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
51 STRZĄDAŁA Emilian 56  KLUB SZERMIERCZY AMP  POL 
52 PAWŁOWSKI Jakub 58  KKSZ KONIN  POL 
53 CHOMCZYK Kasper 60  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
54 BARAŃSKI Maciej 62  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
55 STASIAK Arkadiusz 63  KKSZ KONIN  POL 
56 KOTYNIA Szymon 64  KLUB SZERMIERCZY AMP  POL 
57 SADOWSKI Mikołaj 67  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
58 FILIPCZUK Eliasz 68  UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN  POL 
59 NADARZEWSKI Jędrzej 69  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
60 PIGUŁA Antoni 70  KKSZ KONIN  POL 
61 LEWANDOWSKI Marcin 72  AZS AWF WARSZAWA  POL 
62 MAKOWSKI Konstantyn 75  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
63 SIWIK Piotr 76  KKSZ KONIN  POL 
64 PAŁCZYŃSKI Adam 999  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
65 GORZKOWSKI Michał 999  IKS FENCER KONSTANCIN  POL 
66 NADARZEWSKI Mikołaj 999  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
67 GRABIS Mateusz 999  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
68 JAKOŃCZUK Michał 999  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
69 KONDZIOR Jakub 999  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
70 STRANC Konrad 999  KKSZ KONIN  POL 
71 LIGNARSKI Jan 999  IKS BUSHIDO RYBNIK  POL 
72 MIELKO Bronisław 999  AZS AWF WARSZAWA  POL 
73 KURZAWA Jerzy 999  DRAGON ŁÓDŹ  POL 
74 KIECA Jakub 999  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
75 TRĄBIŃSKI Stefan 999  IKS FENCER KONSTANCIN  POL 
76 SOKOŁOWSKI Nikodem 999  KKSZ KONIN  POL 
77 FILIPIAK Wojciech 999  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
78 SACHARCZUK Filip 999  KS KARABELA  POL 
79 WALCZAK Maciej 999  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
80 RUDOL Juliusz 999  UKS SZABLA BRZOZA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MALCER Kacper
KKSZ KONIN / POL
1 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 13 +15
KURZAWA Jerzy
DRAGON ŁÓDŹ / POL
2 D2 D1 D0 V5 D1 D0 1 0,17 9 29 -20
DENKIEWICZ Benedykt
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 8 +22
KACZMARCZYK Wojciech
KKSZ KONIN / POL
4 D2 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,67 24 14 +10
MIELKO Bronisław
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 D1 D4 D1 D0 D0 D3 0 0,00 9 30 -21
JANCEWICZ Szymon
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 D1 V5 D0 D4 V5 V5 3 0,50 20 18 +2
FICEK Paweł
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
7 D2 V5 D1 D0 V5 D2 2 0,33 15 23 -8
Sędzia:
KOCHAN Michał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SULEWSKI Szymon
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
1 D0 D2 V5 V5 D3 V5 3 0,50 20 20 0
FLASZAK Antoni
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
2 V5 D4 V5 V5 D1 V5 4 0,67 25 18 +7
KACZMARCZYK Adam
KKSZ KONIN / POL
3 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 13 +15
LIGNARSKI Jan
IKS BUSHIDO RYBNIK / POL
4 D0 D2 D0 D1 D0 D0 0 0,00 3 30 -27
FIGURSKI Maciej
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
5 D1 D3 D2 V5 D3 V5 2 0,33 19 23 -4
KUSAK Oskar
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
KIECA Jakub
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
7 D4 D3 D0 V5 D2 D1 1 0,17 15 25 -10
Sędzia:
PIGUŁA Tomasz
KKSZ KONIN / POL

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
STRZĄDAŁA Emilian
KLUB SZERMIERCZY AMP / POL
1 D3 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,67 26 18 +8
BIEDACHA Wojciech
UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN / POL
2 V5 D1 V5 D3 V5 V5 4 0,67 24 15 +9
RACZYŃSKI Kajetan
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
3 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 15 +14
WESOŁOWSKI Aleksander
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
4 D0 D1 D2 D1 V5 V5 2 0,33 14 24 -10
BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
5 D4 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 16 +13
KONDZIOR Jakub
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 D2 D0 D2 D3 D2 V5 1 0,17 14 28 -14
SOKOŁOWSKI Nikodem
KKSZ KONIN / POL
7 D2 D1 D2 D1 D1 D3 0 0,00 10 30 -20
Sędzia:
GNIEWKOWSKI Marek
AZS AWF WARSZAWA / POL

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MOCZYDŁOWSKI Kajetan
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
1 V5 V5 D3 V5 V5 V5 5 0,83 28 12 +16
JAKOŃCZUK Michał
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
2 D1 D1 D0 D1 D1 D2 0 0,00 6 30 -24
PAWŁOWSKI Jakub
KKSZ KONIN / POL
3 D3 V5 D2 D3 V5 V5 3 0,50 23 21 +2
PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
BUŚKIEWICZ Maksymilian
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
5 D0 V5 V5 D0 V5 V5 4 0,67 20 20 0
TRĄBIŃSKI Stefan
IKS FENCER KONSTANCIN / POL
6 D2 V5 D2 D1 D3 D4 1 0,17 17 26 -9
MROZOWICZ Remigiusz
UKS SZABLA BRZOZA / POL
7 D1 V5 D3 D3 D3 V5 2 0,33 20 26 -6
Sędzia:
KONIUSZ Bartosz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JÓZEFOWSKI Filip
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
1 V5 V5 D1 D3 V5 V5 4 0,67 24 13 +11
STRANC Konrad
KKSZ KONIN / POL
2 D0 D0 D2 D4 D4 D0 0 0,00 10 30 -20
CHOMCZYK Kasper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
3 D3 V5 V5 D2 V5 D3 3 0,50 23 22 +1
KOBLA Bruno
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 V5 D4 D4 V5 D2 3 0,50 25 21 +4
PRZYBYLSKI Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 18 +12
SACHARCZUK Filip
KS KARABELA / POL
6 D0 V5 D3 D3 D2 D1 1 0,17 14 29 -15
OBNISKI Bartłomiej
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
7 D0 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,67 23 16 +7
Sędzia:
KONIUSZ Piotr
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
STASIAK Arkadiusz
KKSZ KONIN / POL
1 V5 D1 V5 V5 V5 D2 4 0,67 23 20 +3
GRABIS Mateusz
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
2 D2 D3 V5 V5 D2 D0 2 0,33 17 26 -9
MARKER Bartosz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
FILIPIAK Wojciech
UKS SZABLA BRZOZA / POL
4 D0 D4 D2 D1 D1 D0 0 0,00 8 30 -22
SYPEREK Filip
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
5 D4 D2 D1 V5 D0 D3 1 0,17 15 26 -11
PAWLUK Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 D4 V5 D1 V5 V5 D1 3 0,50 21 18 +3
ROSŁON Bartosz
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
7 V5 V5 D1 V5 V5 V5 5 0,83 26 11 +15
Sędzia:
PAŁASZ Patryk
KKSZ KONIN / POL

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MAKOWSKI Aleksander
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
1 D4 V5 V5 D3 D3 V5 3 0,50 25 21 +4
SCHLEIFER Tytus
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 V5 V5 V5 D3 D1 V5 4 0,67 24 19 +5
NADARZEWSKI Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
3 D2 D1 V5 D2 D1 D1 1 0,17 12 29 -17
BARAŃSKI Maciej
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
4 D1 D2 D4 D0 D1 D1 0 0,00 9 30 -21
KACPRZAK Igor
KKSZ KONIN / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 14 +16
DOWGIERD Krzysztof
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
6 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0,83 28 12 +16
WALCZAK Maciej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
7 D3 D2 V5 V5 D3 D1 2 0,33 19 22 -3
Sędzia:
MAZUREK Jarosław
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FIEDOROWICZ Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
1 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 15 +9
GORZKOWSKI Michał
IKS FENCER KONSTANCIN / POL
2 D1 D4 D2 D0 D1 0 0,00 8 25 -17
POLAKOWSKI Korneliusz
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 16 +9
MAŃCZAK Mateusz
KKSZ KONIN / POL
4 D4 V5 D2 V5 V5 3 0,60 21 13 +8
KOTYNIA Szymon
KLUB SZERMIERCZY AMP / POL
5 D1 V5 D2 D0 V5 2 0,40 13 18 -5
KOWALCZYK Łukasz
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
6 D4 V5 D4 D1 D3 1 0,20 17 21 -4
Sędzia:
NOWINOWSKA Natalia
KKSZ KONIN / POL

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RUDOL Juliusz
UKS SZABLA BRZOZA / POL
1 D0 V5 D0 D3 D0 D1 1 0,17 9 29 -20
STEFAŃSKI Mateusz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
2 V5 V5 V5 V5 D4 D4 4 0,67 28 15 +13
FILIPCZUK Eliasz
UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN / POL
3 D4 D0 D0 V5 D0 D0 1 0,17 9 29 -20
KORDEL Grzegorz
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
4 V5 D4 V5 V5 V5 D1 4 0,67 25 14 +11
SIWIK Piotr
KKSZ KONIN / POL
5 V5 D1 D4 D0 D1 D0 1 0,17 11 28 -17
WESOŁOWSKI Jakub
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
6 V5 V5 V5 D4 V5 D3 4 0,67 27 15 +12
DENKIEWICZ Aleksander
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 9 +21
Sędzia:
TOMASIAK Michał
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DĄBROWSKI Antoni
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
1 D3 V5 V5 V5 D3 3 0,60 21 14 +7
ZASTAWNY Paweł
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
2 V5 V5 V5 D3 D2 3 0,60 20 15 +5
SADOWSKI Mikołaj
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
3 D1 D2 D2 D1 D1 0 0,00 7 25 -18
PAŁCZYŃSKI Adam
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
4 D1 D0 V5 D0 D1 1 0,20 7 22 -15
WNUK Grzegorz
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 D2 V5 V5 V5 D2 3 0,60 19 14 +5
RADOCH Filip
KKSZ KONIN / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 9 +16
Sędzia:
TYLKOWSKI Tomasz
KKSZ KONIN / POL

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LEDUC Leon
AZS AWF WARSZAWA / POL
1 V5 D2 V5 D1 V5 3 0,60 18 17 +1
MAKOWSKI Konstantyn
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
2 D1 D2 V5 D1 V5 2 0,40 14 22 -8
PĘKALA Kacper
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
3 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,80 23 16 +7
NADARZEWSKI Jędrzej
UKS SZABLA BRZOZA / POL
4 D3 D4 D4 D1 V5 1 0,20 17 24 -7
WASILEWSKI Stanisław
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 9 +16
BAKALARSKI Mateusz
KKSZ KONIN / POL
6 D3 D3 D3 D4 D3 0 0,00 16 25 -9
Sędzia:
GAL Łukasz
KKSZ KONIN / POL

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 10:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZYBALSKI Oskar
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
1 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,80 21 13 +8
LEWANDOWSKI Marcin
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 D2 D4 V5 V5 V5 3 0,60 21 14 +7
KULIKOWSKI Kacper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
3 D4 V5 D0 V5 V5 3 0,60 19 16 +3
KUTEK Konstanty
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
4 V5 D4 V5 D3 V5 3 0,60 22 11 +11
DZIAŁACH Andrzej
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
5 D2 D0 D2 V5 V5 2 0,40 14 20 -6
PIGUŁA Antoni
KKSZ KONIN / POL
6 D0 D0 D0 D0 D2 0 0,00 2 25 -23
Sędzia:
WIĘCH Sebastian
UKS SZABLA ZĄBKI / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI  POL  1,00  30  +22  Zakwalifikowany (a)
2T DENKIEWICZ Aleksander 17  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
2T MARKER Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
2T PARDELA Michał TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  1,00  30  +21  Zakwalifikowany (a)
5 KUSAK Oskar UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
6 KACPRZAK Igor 19  KKSZ KONIN  POL  1,00  30  14  +16  Zakwalifikowany (a)
7T WASILEWSKI Stanisław 15  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  1,00  25  +16  Zakwalifikowany (a)
7T RADOCH Filip 16  KKSZ KONIN  POL  1,00  25  +16  Zakwalifikowany (a)
9 PRZYBYLSKI Mikołaj 21  UKS SZABLA BRZOZA  POL  1,00  30  18  +12  Zakwalifikowany (a)
10 POLAKOWSKI Korneliusz 45  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  1,00  25  16  +9  Zakwalifikowany (a)
11T DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
11T MOCZYDŁOWSKI Kajetan 29  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL  0,83  28  12  +16  Zakwalifikowany (a)
13T MALCER Kacper 25  KKSZ KONIN  POL  0,83  28  13  +15  Zakwalifikowany (a)
13T KACZMARCZYK Adam 27  KKSZ KONIN  POL  0,83  28  13  +15  Zakwalifikowany (a)
15 ROSŁON Bartosz 20  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL  0,83  26  11  +15  Zakwalifikowany (a)
16 RACZYŃSKI Kajetan 28  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  0,83  29  15  +14  Zakwalifikowany (a)
17 BROSCH Maksymilian ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,83  29  16  +13  Zakwalifikowany (a)
18 FIEDOROWICZ Mikołaj 18  UKS SZABLA BRZOZA  POL  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
19 SZYBALSKI Oskar 14  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL  0,80  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
20 PĘKALA Kacper 42  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0,80  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
21 STEFAŃSKI Mateusz 36  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  0,67  28  15  +13  Zakwalifikowany (a)
22 WESOŁOWSKI Jakub 10  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,67  27  15  +12  Zakwalifikowany (a)
23 KORDEL Grzegorz 44  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,67  25  14  +11  Zakwalifikowany (a)
24 JÓZEFOWSKI Filip PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL  0,67  24  13  +11  Zakwalifikowany (a)
25 KACZMARCZYK Wojciech 26  KKSZ KONIN  POL  0,67  24  14  +10  Zakwalifikowany (a)
26 BIEDACHA Wojciech 23  UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN  POL  0,67  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
27 STRZĄDAŁA Emilian 56  KLUB SZERMIERCZY AMP  POL  0,67  26  18  +8  Zakwalifikowany (a)
28 FLASZAK Antoni 55  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0,67  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
29 OBNISKI Bartłomiej 30  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,67  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
30 SCHLEIFER Tytus 33  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,67  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
31 STASIAK Arkadiusz 63  KKSZ KONIN  POL  0,67  23  20  +3  Zakwalifikowany (a)
32 BUŚKIEWICZ Maksymilian 22  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,67  20  20  Zakwalifikowany (a)
33 KUTEK Konstanty 13  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL  0,60  22  11  +11  Zakwalifikowany (a)
34 MAŃCZAK Mateusz KKSZ KONIN  POL  0,60  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
35T LEWANDOWSKI Marcin 72  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,60  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
35T DĄBROWSKI Antoni 11  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0,60  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
37 ZASTAWNY Paweł 37  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,60  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
38 WNUK Grzegorz 43  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,60  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
39 KULIKOWSKI Kacper 38  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,60  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
40 LEDUC Leon 12  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,60  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
41T KOBLA Bruno 51  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,50  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
41T MAKOWSKI Aleksander 47  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,50  25  21  +4  Zakwalifikowany (a)
43 PAWLUK Mateusz 48  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,50  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
44 PAWŁOWSKI Jakub 58  KKSZ KONIN  POL  0,50  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
45 JANCEWICZ Szymon 54  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,50  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
46 CHOMCZYK Kasper 60  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
47 SULEWSKI Szymon 24  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,50  20  20  Zakwalifikowany (a)
48 KOTYNIA Szymon 64  KLUB SZERMIERCZY AMP  POL  0,40  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
49 DZIAŁACH Andrzej 41  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL  0,40  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
50 MAKOWSKI Konstantyn 75  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,40  14  22  -8  Zakwalifikowany (a)
51 WALCZAK Maciej 999  KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL  0,33  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
52 FIGURSKI Maciej 52  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL  0,33  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
53 MROZOWICZ Remigiusz 49  UKS SZABLA BRZOZA  POL  0,33  20  26  -6  Zakwalifikowany (a)
54 FICEK Paweł 53  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL  0,33  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
55 GRABIS Mateusz 999  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,33  17  26  -9  Zakwalifikowany (a)
56 WESOŁOWSKI Aleksander 50  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,33  14  24  -10  Zakwalifikowany (a)
57 KOWALCZYK Łukasz 34  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  0,20  17  21  -4  Zakwalifikowany (a)
58 NADARZEWSKI Jędrzej 69  UKS SZABLA BRZOZA  POL  0,20  17  24  -7  Zakwalifikowany (a)
59 PAŁCZYŃSKI Adam 999  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0,20  22  -15  Zakwalifikowany (a)
60 TRĄBIŃSKI Stefan 999  IKS FENCER KONSTANCIN  POL  0,17  17  26  -9  Zakwalifikowany (a)
61 KIECA Jakub 999  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,17  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
62 SYPEREK Filip 31  GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,17  15  26  -11  Zakwalifikowany (a)
63 KONDZIOR Jakub 999  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,17  14  28  -14  Zakwalifikowany (a)
64 SACHARCZUK Filip 999  KS KARABELA  POL  0,17  14  29  -15  Zakwalifikowany (a)
65 NADARZEWSKI Mikołaj 999  UKS SZABLA BRZOZA  POL  0,17  12  29  -17  Wyeliminowany (a)
66 SIWIK Piotr 76  KKSZ KONIN  POL  0,17  11  28  -17  Wyeliminowany (a)
67T FILIPCZUK Eliasz 68  UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN  POL  0,17  29  -20  Wyeliminowany (a)
67T RUDOL Juliusz 999  UKS SZABLA BRZOZA  POL  0,17  29  -20  Wyeliminowany (a)
67T KURZAWA Jerzy 999  DRAGON ŁÓDŹ  POL  0,17  29  -20  Wyeliminowany (a)
70 BAKALARSKI Mateusz 40  KKSZ KONIN  POL  0,00  16  25  -9  Wyeliminowany (a)
71 GORZKOWSKI Michał 999  IKS FENCER KONSTANCIN  POL  0,00  25  -17  Wyeliminowany (a)
72 SADOWSKI Mikołaj 67  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  0,00  25  -18  Wyeliminowany (a)
73T SOKOŁOWSKI Nikodem 999  KKSZ KONIN  POL  0,00  10  30  -20  Wyeliminowany (a)
73T STRANC Konrad 999  KKSZ KONIN  POL  0,00  10  30  -20  Wyeliminowany (a)
75T MIELKO Bronisław 999  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
75T BARAŃSKI Maciej 62  IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
77 FILIPIAK Wojciech 999  UKS SZABLA BRZOZA  POL  0,00  30  -22  Wyeliminowany (a)
78 PIGUŁA Antoni 70  KKSZ KONIN  POL  0,00  25  -23  Wyeliminowany (a)
79 JAKOŃCZUK Michał 999  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,00  30  -24  Wyeliminowany (a)
80 LIGNARSKI Jan 999  IKS BUSHIDO RYBNIK  POL  0,00  30  -27  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) DENKIEWICZ Benedykt
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
  (1) DENKIEWICZ Benedykt
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
(64) SACHARCZUK Filip
KS KARABELA / POL
 
15 - 2
Sędzia:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
    (1) DENKIEWICZ Benedykt
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
(33) KUTEK Konstanty
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  KONIUSZ Piotr  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
  (32) KUTEK Konstanty
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
 
(32) BUŚKIEWICZ Maksymilian
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
15 - 6
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL 
 
    (1) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(17) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  Przeciwnik wycofał się
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL 
  (17) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(48) KOTYNIA Szymon
KLUB SZERMIERCZY AMP / POL
 
15 - 7
Sędzia:  TYLKOWSKI Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
   
    (16) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
 
(49) DZIAŁACH Andrzej
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
  15 - 9
Sędzia:  GNIEWKOWSKI Marek  AZS AWF WARSZAWA / POL 
 
  (16) DZIAŁACH Andrzej
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
 
(16) RACZYŃSKI Kajetan
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
15 - 14
Sędzia:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
 
    (1) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(9) PRZYBYLSKI Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
  15 - 9
Sędzia:  WIĘCH Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL
Wideo:  TYLKOWSKI Tomasz  KKSZ KONIN / POL
 
  (9) PRZYBYLSKI Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
   
(56) WESOŁOWSKI Aleksander
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
15 - 9
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL 
   
    (9) PRZYBYLSKI Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
   
(41) MAKOWSKI Aleksander
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL 
   
  (24) JÓZEFOWSKI Filip
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
     
(24) JÓZEFOWSKI Filip
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
15 - 9
Sędzia:  TYLKOWSKI Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
     
    (8) PRZYBYLSKI Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
 
(25) KACZMARCZYK Wojciech
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
 
  (25) KACZMARCZYK Wojciech
KKSZ KONIN / POL
 
   
(40) LEDUC Leon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 9
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
    (8) WASILEWSKI Stanisław
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(57) KOWALCZYK Łukasz
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
  15 - 7
Sędzia:  GNIEWKOWSKI Marek  AZS AWF WARSZAWA / POL 
 
  (8) WASILEWSKI Stanisław
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(8) WASILEWSKI Stanisław
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
15 - 5
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL 
 
    (1) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(5) KUSAK Oskar
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
  (5) KUSAK Oskar
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
   
(60) TRĄBIŃSKI Stefan
IKS FENCER KONSTANCIN / POL
 
15 - 3
Sędzia:  NOWINOWSKA Natalia  KKSZ KONIN / POL 
   
    (5) KUSAK Oskar
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
   
(37) ZASTAWNY Paweł
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
  15 - 5
Sędzia:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
   
  (28) ZASTAWNY Paweł
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
     
(28) FLASZAK Antoni
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
15 - 9
Sędzia:  GNIEWKOWSKI Marek  AZS AWF WARSZAWA / POL 
     
    (5) KUSAK Oskar
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
   
(21) STEFAŃSKI Mateusz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  NOWINOWSKA Natalia  KKSZ KONIN / POL 
   
  (21) STEFAŃSKI Mateusz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
       
(44) PAWŁOWSKI Jakub
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 4
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
       
    (12) STEFAŃSKI Mateusz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
     
(53) MROZOWICZ Remigiusz
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
     
  (12) MOCZYDŁOWSKI Kajetan
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
     
(12) MOCZYDŁOWSKI Kajetan
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
15 - 6
Sędzia:  NOWINOWSKA Natalia  KKSZ KONIN / POL 
     
    (4) KUSAK Oskar
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
 
(13) KACZMARCZYK Adam
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 7
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
Wideo:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
  (13) KACZMARCZYK Adam
KKSZ KONIN / POL
 
   
(52) FIGURSKI Maciej
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
 
15 - 11
Sędzia:  GNIEWKOWSKI Marek  AZS AWF WARSZAWA / POL 
   
    (13) KACZMARCZYK Adam
KKSZ KONIN / POL
 
   
(45) JANCEWICZ Szymon
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 7
Sędzia:  KONIUSZ Piotr  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
  (20) PĘKALA Kacper
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
     
(20) PĘKALA Kacper
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
15 - 11
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
     
    (4) KACZMARCZYK Adam
KKSZ KONIN / POL
 
 
(29) OBNISKI Bartłomiej
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
  15 - 9
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
 
  (29) OBNISKI Bartłomiej
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
   
(36) DĄBROWSKI Antoni
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
15 - 12
Sędzia:  NOWINOWSKA Natalia  KKSZ KONIN / POL 
   
    (4) DENKIEWICZ Aleksander
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
 
(61) KIECA Jakub
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL 
 
  (4) DENKIEWICZ Aleksander
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
 
(4) DENKIEWICZ Aleksander
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
15 - 2
Sędzia:  GNIEWKOWSKI Marek  AZS AWF WARSZAWA / POL 
 
    (1) BROSCH Maksymilian
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(3) MARKER Bartosz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 9
Sędzia:  TYLKOWSKI Tomasz  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  (3) MARKER Bartosz
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
   
(62) SYPEREK Filip
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
15 - 8
Sędzia:  WIĘCH Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
   
    (3) SCHLEIFER Tytus
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(35) LEWANDOWSKI Marcin
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  NOWINOWSKA Natalia  KKSZ KONIN / POL 
   
  (30) SCHLEIFER Tytus
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(30) SCHLEIFER Tytus
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 6
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
     
    (3) SCHLEIFER Tytus
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(19) SZYBALSKI Oskar
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  KONIUSZ Piotr  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
  (19) SZYBALSKI Oskar
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
 
       
(46) CHOMCZYK Kasper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
15 - 6
Sędzia:  KONIUSZ Piotr  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
       
    (14) MALCER Kacper
KKSZ KONIN / POL
 
     
(51) WALCZAK Maciej
KOLEJARZ 24 KATOWICE / POL
 
  15 - 5
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
     
  (14) MALCER Kacper
KKSZ KONIN / POL
 
     
(14) MALCER Kacper
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 7
Sędzia:  WIĘCH Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
     
    (3) SCHLEIFER Tytus
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(11) DOWGIERD Krzysztof
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  GAL Łukasz  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
 
   
  (11) DOWGIERD Krzysztof
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
       
(54) FICEK Paweł
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
15 - 7
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
       
    (11) WESOŁOWSKI Jakub
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
       
(43) PAWLUK Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  TYLKOWSKI Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
       
  (22) WESOŁOWSKI Jakub
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
         
(22) WESOŁOWSKI Jakub
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
15 - 6
Sędzia:  KONIUSZ Piotr  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
         
    (6) WESOŁOWSKI Jakub
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
     
(27) STRZĄDAŁA Emilian
KLUB SZERMIERCZY AMP / POL
 
  15 - 3
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
     
  (27) STRZĄDAŁA Emilian
KLUB SZERMIERCZY AMP / POL
 
       
(38) WNUK Grzegorz
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 9
Sędzia:  WIĘCH Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
       
    (6) STRZĄDAŁA Emilian
KLUB SZERMIERCZY AMP / POL
 
     
(59) PAŁCZYŃSKI Adam
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
     
  (6) KACPRZAK Igor
KKSZ KONIN / POL
 
     
(6) KACPRZAK Igor
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 3
Sędzia:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
     
    (2) PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
 
(7) RADOCH Filip
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
Wideo:  TYLKOWSKI Tomasz  KKSZ KONIN / POL
 
 
  (7) RADOCH Filip
KKSZ KONIN / POL
 
   
(58) NADARZEWSKI Jędrzej
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
15 - 7
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
   
    (7) RADOCH Filip
KKSZ KONIN / POL
 
   
(39) KULIKOWSKI Kacper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 8
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
  (26) KULIKOWSKI Kacper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
     
(26) BIEDACHA Wojciech
UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN / POL
 
15 - 14
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL 
     
    (7) RADOCH Filip
KKSZ KONIN / POL
 
   
(23) KORDEL Grzegorz
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
  (23) KOBLA Bruno
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
(42) KOBLA Bruno
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 10
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
       
    (10) KOBLA Bruno
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(55) GRABIS Mateusz
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  WIĘCH Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
     
  (10) POLAKOWSKI Korneliusz
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
     
(10) POLAKOWSKI Korneliusz
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
15 - 4
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL 
     
    (2) PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
 
(15) ROSŁON Bartosz
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
 
  15 - 8
Sędzia:  TOMASIAK Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
Wideo:  GNIEWKOWSKI Marek  AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
  (15) ROSŁON Bartosz
IKS SZERMIERKA WOŁOMIN / POL
 
   
(50) MAKOWSKI Konstantyn
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
15 - 4
Sędzia:  MAZUREK Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
   
    (15) FIEDOROWICZ Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
   
(47) SULEWSKI Szymon
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  KONIUSZ Bartosz  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
  (18) FIEDOROWICZ Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
     
(18) FIEDOROWICZ Mikołaj
UKS SZABLA BRZOZA / POL
 
15 - 14
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL 
     
    (2) PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
 
(31) STASIAK Arkadiusz
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 6
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL 
 
  (31) MAŃCZAK Mateusz
KKSZ KONIN / POL
 
   
(34) MAŃCZAK Mateusz
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 9
Sędzia:  KONIUSZ Piotr  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL 
   
    (2) PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
 
(63) KONDZIOR Jakub
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  WIĘCH Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
 
  (2) PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
 
(2) PARDELA Michał
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
15 - 7
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 13:42
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 BROSCH Maksymilian ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
2 PARDELA Michał TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
3T KUSAK Oskar UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
3T SCHLEIFER Tytus AZS AWF WARSZAWA  POL 
5 RADOCH Filip KKSZ KONIN  POL 
6 PRZYBYLSKI Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA  POL 
7 KACZMARCZYK Adam KKSZ KONIN  POL 
8 WESOŁOWSKI Jakub UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
9 DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
10 DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
11 WASILEWSKI Stanisław UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
12 MALCER Kacper KKSZ KONIN  POL 
13 FIEDOROWICZ Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA  POL 
14 STEFAŃSKI Mateusz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
15 STRZĄDAŁA Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP  POL 
16 KOBLA Bruno AZS AWF WARSZAWA  POL 
17 MARKER Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
18 KACPRZAK Igor KKSZ KONIN  POL 
19 POLAKOWSKI Korneliusz UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
20T MOCZYDŁOWSKI Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
20T DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
22 ROSŁON Bartosz IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
23 SZYBALSKI Oskar IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
24 PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
25 JÓZEFOWSKI Filip PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
26 KACZMARCZYK Wojciech KKSZ KONIN  POL 
27 OBNISKI Bartłomiej UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
28 KUTEK Konstanty MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
29 MAŃCZAK Mateusz KKSZ KONIN  POL 
30 ZASTAWNY Paweł UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
31 KULIKOWSKI Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
32 DZIAŁACH Andrzej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
33 RACZYŃSKI Kajetan TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
34 KORDEL Grzegorz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
35 BIEDACHA Wojciech UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN  POL 
36 FLASZAK Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
37 STASIAK Arkadiusz KKSZ KONIN  POL 
38 BUŚKIEWICZ Maksymilian GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
39T LEWANDOWSKI Marcin AZS AWF WARSZAWA  POL 
39T DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
41 WNUK Grzegorz AZS AWF WARSZAWA  POL 
42 LEDUC Leon AZS AWF WARSZAWA  POL 
43 MAKOWSKI Aleksander GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
44 PAWLUK Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
45 PAWŁOWSKI Jakub KKSZ KONIN  POL 
46 JANCEWICZ Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
47 CHOMCZYK Kasper UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
48 SULEWSKI Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
49 KOTYNIA Szymon KLUB SZERMIERCZY AMP  POL 
50 MAKOWSKI Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
51 WALCZAK Maciej KOLEJARZ 24 KATOWICE  POL 
52 FIGURSKI Maciej IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
53 MROZOWICZ Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA  POL 
54 FICEK Paweł PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
55 GRABIS Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
56 WESOŁOWSKI Aleksander UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
57 KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
58 NADARZEWSKI Jędrzej UKS SZABLA BRZOZA  POL 
59 PAŁCZYŃSKI Adam O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
60 TRĄBIŃSKI Stefan IKS FENCER KONSTANCIN  POL 
61 KIECA Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
62 SYPEREK Filip GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
63 KONDZIOR Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
64 SACHARCZUK Filip KS KARABELA  POL 
65 NADARZEWSKI Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA  POL 
66 SIWIK Piotr KKSZ KONIN  POL 
67T FILIPCZUK Eliasz UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN  POL 
67T RUDOL Juliusz UKS SZABLA BRZOZA  POL 
67T KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ  POL 
70 BAKALARSKI Mateusz KKSZ KONIN  POL 
71 GORZKOWSKI Michał IKS FENCER KONSTANCIN  POL 
72 SADOWSKI Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
73T SOKOŁOWSKI Nikodem KKSZ KONIN  POL 
73T STRANC Konrad KKSZ KONIN  POL 
75T MIELKO Bronisław AZS AWF WARSZAWA  POL 
75T BARAŃSKI Maciej IKS SZERMIERKA WOŁOMIN  POL 
77 FILIPIAK Wojciech UKS SZABLA BRZOZA  POL 
78 PIGUŁA Antoni KKSZ KONIN  POL 
79 JAKOŃCZUK Michał UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
80 LIGNARSKI Jan IKS BUSHIDO RYBNIK  POL