Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE.    POL 
2 JURKIEWICZ Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
3 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.    POL 
4 BEM Maciej AZS AWF POZNAŃ    POL 
5 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
6 SIESS Michał FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
7 WOJTKOWIAK Adrian AZS AWF POZNAŃ    POL 
8 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
9 DOŁŻYCKI Jakub 11  AZS AWF POZNAŃ    POL 
10 ZAKRZEWSKI Jan 13  AZS AWF WARSZAWA    POL 
11 CZARTORYJSKI Szymon 15  AZS AWF WARSZAWA    POL 
12 JAKUBOWSKI Adam 18  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
13 SZCZYPIŃSKI Kacper 19  AZS AWF POZNAŃ    POL 
14 BOROWIEC Piotr 23  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
15 KAŚKÓW Piotr 24  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
16 PAWSKI Alan 28  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
17 PODRALSKI Adam 32  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
18 KWIATKOWSKI Mateusz 34  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
19 PŁASZCZEWSKI Mikołaj 37  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
 o godz. 11:45
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SIESS Michał
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
1 D1 V5 V5 D2 V5 3 0,60 18 20 -2
JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
2 V5 D1 V5 D1 D4 2 0,40 16 19 -3
RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
3 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,80 24 14 +10
WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D2 D3 D4 V5 V5 2 0,40 19 20 -1
PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
5 V5 V5 D2 D3 V5 3 0,60 20 15 +5
CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 D4 V5 D2 D2 D2 1 0,20 15 24 -9

Grupa nr2
 o godz. 11:45
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
1 V5 D3 V5 D2 V5 3 0,60 20 18 +2
RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
2 D3 D2 V5 V5 V5 3 0,60 20 12 +8
JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 12 +13
KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
4 D3 D1 D1 V5 V5 2 0,40 15 21 -6
SZCZYPIŃSKI Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 V5 D0 D3 D3 V5 2 0,40 16 20 -4
PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
6 D2 D1 D3 D3 D3 0 0,00 12 25 -13

Grupa nr3
 o godz. 11:45
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DOŁŻYCKI Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
1 D2 D1 D1 D0 V5 V5 2 0,33 14 27 -13
ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 V5 D3 D3 V5 D2 V5 3 0,50 23 23 0
KWIATKOWSKI Mateusz
UKS ATENA GDAŃSK / POL
3 V5 V5 V5 D1 D1 V5 4 0,67 22 19 +3
BEM Maciej
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 V5 V5 D3 D3 V5 V5 4 0,67 26 16 +10
RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
5 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 13 +15
BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
6 D3 V5 V5 D2 D2 D4 2 0,33 21 23 -2
PAWSKI Alan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
7 D4 D3 D2 D0 D2 V5 1 0,17 16 29 -13

Runda nr 2 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 JURKIEWICZ Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  1,00  25  12  +13  Zakwalifikowany (a)
2 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.    POL  0,83  28  13  +15  Zakwalifikowany (a)
3 RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE.    POL  0,80  24  14  +10  Zakwalifikowany (a)
4 BEM Maciej AZS AWF POZNAŃ    POL  0,67  26  16  +10  Zakwalifikowany (a)
5 KWIATKOWSKI Mateusz 34  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,67  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
6 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,60  20  12  +8  Zakwalifikowany (a)
7 PODRALSKI Adam 32  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,60  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
8 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
9 SIESS Michał FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,60  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
10 ZAKRZEWSKI Jan 13  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
11 WOJTKOWIAK Adrian AZS AWF POZNAŃ    POL  0,40  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
12 JAKUBOWSKI Adam 18  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,40  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
13 SZCZYPIŃSKI Kacper 19  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,40  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
14 KAŚKÓW Piotr 24  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,40  15  21  -6  Zakwalifikowany (a)
15 BOROWIEC Piotr 23  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,33  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
16 DOŁŻYCKI Jakub 11  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,33  14  27  -13  Zakwalifikowany (a)
17 CZARTORYJSKI Szymon 15  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,20  15  24  -9  Zakwalifikowany (a)
18 PAWSKI Alan 28  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,17  16  29  -13  Zakwalifikowany (a)
19 PŁASZCZEWSKI Mikołaj 37  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,00  12  25  -13  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
           
(1) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  (1) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(17) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 12 
  (16) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(16) DOŁŻYCKI Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 7   
    (1) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(9) SIESS Michał
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
  15 - 6 
  (9) SIESS Michał
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(25) -BYE-    15 - 13   
  (8) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(8) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
    (1) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(5) KWIATKOWSKI Mateusz
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 10 
  (5) KWIATKOWSKI Mateusz
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(21) -BYE-    15 - 4     
  (12) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(12) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
       
    (4) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(13) SZCZYPIŃSKI Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 13   
  (13) SZCZYPIŃSKI Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(20) -BYE-       
    (4) BEM Maciej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(29) -BYE-    15 - 10   
  (4) BEM Maciej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(4) BEM Maciej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
    (1) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(3) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
  15 - 8 
  (3) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
   
(19) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 11     
  (14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
15 - 14       
    (3) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
   
(11) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 7     
  (11) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
       
(22) -BYE-           
    (6) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
     
(27) -BYE-    15 - 14       
  (6) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
     
(6) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
       
    (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 14   
  (7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(23) -BYE-    15 - 12     
  (10) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(10) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
    (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(15) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 3   
  (15) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(18) PAWSKI Alan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 13     
    (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(31) -BYE-    15 - 5   
  (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) -BYE- 
   
(3) -BYE-   
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  (5) BEM Maciej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(5) BEM Maciej
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 8 
    (5) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(6) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 8 
  (6) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 6   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  (7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 10 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (9) SIESS Michał
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
(9) SIESS Michał
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
15 - 8 
    (9) SIESS Michał
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
(12) KWIATKOWSKI Mateusz
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 14 
  (12) SZCZYPIŃSKI Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(13) SZCZYPIŃSKI Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 12   
    (9) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 13 
  (11) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(11) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 5     
    (10) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(10) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 9   
  (10) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(15) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 9   
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) SZCZYPIŃSKI Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  (11) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(11) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 11 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (13) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(13) KWIATKOWSKI Mateusz
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
15 - 8 
    (13) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 11 
  (14) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(15) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 4   
   

Tabela T2 (Pl. 15-16)  
   
(16) KWIATKOWSKI Mateusz
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  (15) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(15) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
15 - 11 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:28
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.    POL 
2 JAKUBOWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK    POL 
3T JURKIEWICZ Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
3T RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE.    POL 
5 WOJTKOWIAK Adrian AZS AWF POZNAŃ    POL 
6 BEM Maciej AZS AWF POZNAŃ    POL 
7 PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
8 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
9 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
10 SIESS Michał FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
11 ZAKRZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA    POL 
12 SZCZYPIŃSKI Kacper AZS AWF POZNAŃ    POL 
13 BOROWIEC Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
14 CZARTORYJSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA    POL 
15 KAŚKÓW Piotr UKS ATENA GDAŃSK    POL 
16 KWIATKOWSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK    POL 
17 DOŁŻYCKI Jakub AZS AWF POZNAŃ    POL 
18 PAWSKI Alan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
19 PŁASZCZEWSKI Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL