Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 WALCZYK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
2 JELIŃSKA Martyna AZS AWF POZNAŃ    POL 
3 CHRZANOWSKA Marika KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
4 SYNORADZKA Martyna AZS AWF POZNAŃ    POL 
5 DŁUGOSZ Martyna KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
6 ŁYCZBIŃSKA Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
7 TOMCZAK Renata IKS LESZNO    POL 
8 WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
9 ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
10 JEGLIŃSKA Aleksandra 10  AZS AWF WARSZAWA    POL 
11 MATYSIAK Katarzyna 14  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
12 WASILCZUK Dominika 15  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
13 DANIEWSKA Michalina 16  AZS AWF WARSZAWA    POL 
14 KOŁODZIEJCZYK Malwina 17  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
15 LACHMAN Antonina 18  AZS AWF POZNAŃ    POL 
16 WIERZCHOWSKA Barbara 20  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
17 PIJACZYŃSKA Kinga 21  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
18 JABŁONOWSKA Kaja 23  MKS KUSY SZCZECIN    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 7 8 9 V V/M TZ TO Ind
WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
1 D2 V5 D1 V5 D1 D0 D1 V5 3 0,38 20 31 -11
WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 V3 8 1,00 38 11 +27
DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
3 D0 D0 V5 D3 D2 D1 D1 D2 1 0,13 14 39 -25
PIJACZYŃSKA Kinga
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
4 V5 D2 D4 V5 D2 D2 D2 D3 2 0,25 25 31 -6
WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
5 D4 D0 V5 D2 D4 V5 D3 D2 2 0,25 25 35 -10
ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
6 V5 D2 V5 V5 V5 V5 D1 V5 6 0,75 33 23 +10
WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
7 V5 D2 V5 V3 D2 D1 D0 D1 3 0,38 19 28 -9
DŁUGOSZ Martyna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
8 V5 D1 V5 V5 V5 V5 V5 D1 6 0,75 32 18 +14
SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
9 D2 D2 V5 V5 V5 D3 V5 V5 5 0,63 32 22 +10

Grupa nr2
# 1 2 3 4 5 6 7 8 9 V V/M TZ TO Ind
CHRZANOWSKA Marika
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 D4 V5 7 0,88 39 16 +23
LACHMAN Antonina
AZS AWF POZNAŃ / POL
2 D2 D3 D1 D2 D0 D1 D0 D0 0 0,00 9 40 -31
MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 D1 V5 V5 V5 D4 V5 D4 D0 4 0,50 29 30 -1
JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 D1 V5 D1 V5 D4 V5 D2 V5 4 0,50 28 31 -3
JABŁONOWSKA Kaja
MKS KUSY SZCZECIN / POL
5 D3 V5 D3 D4 D3 D3 D2 D3 1 0,13 26 36 -10
KOŁODZIEJCZYK Malwina
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
6 D2 V5 V5 V5 V4 D0 D0 D3 4 0,50 24 31 -7
TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
7 D2 V5 D3 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,63 34 27 +7
JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
8 V5 V5 V5 V5 V5 V5 D4 V5 7 0,88 39 18 +21
ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
9 D0 V5 V5 D2 V5 V5 D4 D1 4 0,50 27 26 +1

Runda nr 2 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WALCZYK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL  1,00  38  11  +27  Zakwalifikowany (a)
2 CHRZANOWSKA Marika KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL  0,88  39  16  +23  Zakwalifikowany (a)
3 JELIŃSKA Martyna AZS AWF POZNAŃ    POL  0,88  39  18  +21  Zakwalifikowany (a)
4 DŁUGOSZ Martyna KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL  0,75  32  18  +14  Zakwalifikowany (a)
5 ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,75  33  23  +10  Zakwalifikowany (a)
6 SYNORADZKA Martyna AZS AWF POZNAŃ    POL  0,63  32  22  +10  Zakwalifikowany (a)
7 TOMCZAK Renata IKS LESZNO    POL  0,63  34  27  +7  Zakwalifikowany (a)
8 ŁYCZBIŃSKA Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL  0,50  27  26  +1  Zakwalifikowany (a)
9 MATYSIAK Katarzyna 14  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,50  29  30  -1  Zakwalifikowany (a)
10 JEGLIŃSKA Aleksandra 10  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,50  28  31  -3  Zakwalifikowany (a)
11 KOŁODZIEJCZYK Malwina 17  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,50  24  31  -7  Zakwalifikowany (a)
12 WIERZCHOWSKA Barbara 20  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  0,38  19  28  -9  Zakwalifikowany (a)
13 WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL  0,38  20  31  -11  Zakwalifikowany (a)
14 PIJACZYŃSKA Kinga 21  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,25  25  31  -6  Zakwalifikowany (a)
15 WASILCZUK Dominika 15  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL  0,25  25  35  -10  Zakwalifikowany (a)
16 JABŁONOWSKA Kaja 23  MKS KUSY SZCZECIN    POL  0,13  26  36  -10  Zakwalifikowany (a)
17 DANIEWSKA Michalina 16  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,13  14  39  -25  Zakwalifikowany (a)
18 LACHMAN Antonina 18  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,00  40  -31  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
           
(1) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  (1) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(17) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 7 
  (16) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(16) JABŁONOWSKA Kaja
MKS KUSY SZCZECIN / POL
 
15 - 8   
    (1) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(9) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 12 
  (9) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(25) -BYE-    15 - 2   
  (8) ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(8) ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
   
    (1) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(5) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  15 - 4 
  (5) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(21) -BYE-    15 - 4     
  (12) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
     
(12) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
       
    (4) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
 
(13) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 9   
  (13) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(20) -BYE-       
    (4) DŁUGOSZ Martyna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(29) -BYE-    15 - 8   
  (4) DŁUGOSZ Martyna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(4) DŁUGOSZ Martyna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
   
    (1) SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(3) JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  11 - 10 
  (3) JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(19) -BYE-    15 - 4     
  (14) PIJACZYŃSKA Kinga
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
     
(14) PIJACZYŃSKA Kinga
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
       
    (3) SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(11) KOŁODZIEJCZYK Malwina
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
  10 - 6     
  (11) KOŁODZIEJCZYK Malwina
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
       
(22) -BYE-           
    (6) SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
     
(27) -BYE-    15 - 5       
  (6) SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
     
(6) SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
       
    (2) SYNORADZKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 11   
  (7) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
   
(23) -BYE-    15 - 6     
  (10) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(10) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
    (2) CHRZANOWSKA Marika
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(15) WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
  15 - 13   
  (15) WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
   
(18) LACHMAN Antonina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 12     
    (2) CHRZANOWSKA Marika
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(31) -BYE-    15 - 6   
  (2) CHRZANOWSKA Marika
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(2) CHRZANOWSKA Marika
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) -BYE- 
   
(3) -BYE-   
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  (5) DŁUGOSZ Martyna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(5) DŁUGOSZ Martyna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
15 - 13 
    (5) JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(6) JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 1 
  (6) JELIŃSKA Martyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
15 - 13   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  (7) ŁYCZBIŃSKA Hanna
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(7) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
15 - 14 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (9) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(9) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 9 
    (9) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(12) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
  15 - 7 
  (12) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
 
(13) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 8   
    (9) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(14) PIJACZYŃSKA Kinga
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 8 
  (11) KOŁODZIEJCZYK Malwina
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
   
(11) KOŁODZIEJCZYK Malwina
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
15 - 8     
    (10) KOŁODZIEJCZYK Malwina
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
 
(10) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 11   
  (10) WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
 
(15) WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
15 - 12   
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
  (11) WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
(11) WASILCZUK Dominika
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
15 - 4 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (13) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(13) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 11 
    (13) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(14) PIJACZYŃSKA Kinga
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 13 
  (14) PIJACZYŃSKA Kinga
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(15) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 7   
   

Tabela T2 (Pl. 15-16)  
   
(16) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (15) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(15) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 5 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:49
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 SYNORADZKA Martyna AZS AWF POZNAŃ    POL 
2 WALCZYK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
3T ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
3T CHRZANOWSKA Marika KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
5 JELIŃSKA Martyna AZS AWF POZNAŃ    POL 
6 DŁUGOSZ Martyna KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
7 ŁYCZBIŃSKA Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
8 TOMCZAK Renata IKS LESZNO    POL 
9 MATYSIAK Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
10 KOŁODZIEJCZYK Malwina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
11 WASILCZUK Dominika UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
12 WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
13 WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
14 PIJACZYŃSKA Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
15 JEGLIŃSKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA    POL 
16 DANIEWSKA Michalina AZS AWF WARSZAWA    POL 
17 JABŁONOWSKA Kaja MKS KUSY SZCZECIN    POL 
18 LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ    POL