Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 FOGT Jakub KS POLONIA 1912 LESZNO     
2 JURGA Stanisław K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE     
3 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO     
4 GORCZYCA Jakub UKS ATENA     
5 PYSKŁO Szymon UKS ATENA     
6 MOŻEJKO Miłosz UKS ATENA     
7 HRYNIEWIECKI Filip KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
8 KOWALSKI Tymon 12  UKS MDK 5 BYDGOSZCZ     
9 PYSKŁO Bartosz 14  UKS ATENA     
10 WYSZYŃSKI Jan 18  UKS ATENA     
11 BARTOSZEK Tomasz 20  K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE     
12 KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 21  UKS ATENA     
13 GACZYŃSKI Jan 23  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU     
14 PUCKOWSKI Szymon 25  UKS ATENA     
15 CIESIELSKI Odyseusz 26  IKS LESZNO     
16 PISAREWICZ Szymon 29  UKS ATENA     
17 SZUFLITA Adam 48  UKS ATENA     
18 CHMIELEWSKI Juliusz 56  UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
19 ŻOŁNOWSKI Mateusz 58  UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
20 GINTER Cezary 64  IKS LESZNO     
21 MARCINIAK Antoni 80  IKS LESZNO     
22 TRUSZCZYŃSKI Dominik   UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
23 SAWICKI Patryk   UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
24 DURAJ Szczepan   UKS ATENA     
25 ZIELIŃSKI Konstanty   UKS ATENA     
26 NOWAK Nikodem   UKS ATENA     
27 WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir   MKS KUSY SZCZECIN     
28 MACIANTOWICZ Bartłomiej   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
29 NAROLEWSKI Jakub   MKS KUSY SZCZECIN     
30 MARCZYK Grzegorz   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
31 BIEŃKOWSKI Aleksander   UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
32 SOWA Jan   WKSZ "KOLEJARZ"     
33 CZERWIŃSKI Kacper   UKS MDK 5 BYDGOSZCZ     
34 MACIANTOWICZ Tymoteusz   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
35 ŻOK Bartosz   KS POLONIA 1912 LESZNO     
36 SOWIŃSKI Kacper   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
37 KARDYŚ Alex   UKS MDK 5 BYDGOSZCZ     
38 KĘDZIORA Jakub   IKS LESZNO     
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DURAJ Szczepan
UKS ATENA
1 D1 D1 D3 V4 D1 V4 2 0,33 14 15 -1
FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
2 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 4 +20
BARTOSZEK Tomasz
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
3 V2 D1 V4 V4 V4 V4 5 0,83 19 9 +10
ZIELIŃSKI Konstanty
UKS ATENA
4 V4 D1 D0 V4 D0 V4 3 0,50 13 15 -2
KĘDZIORA Jakub
IKS LESZNO
5 D0 D0 D1 D0 D0 D1 0 0,00 2 24 -22
GACZYŃSKI Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU
6 V4 D1 D3 V4 V4 V4 4 0,67 20 9 +11
MACIANTOWICZ Tymoteusz
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
7 D1 D0 D0 D0 V4 D0 1 0,17 5 21 -16

Grupa nr2
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub
UKS ATENA
1 D2 D0 V4 V4 V4 V4 4 0,67 18 12 +6
BIEŃKOWSKI Aleksander
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
2 V4 D0 D1 V4 V4 V4 4 0,67 17 12 +5
JURGA Stanisław
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 3 +21
PUCKOWSKI Szymon
UKS ATENA
4 D1 V4 D1 D0 V4 V4 3 0,50 14 17 -3
WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir
MKS KUSY SZCZECIN
5 D0 D2 D1 V4 V4 D0 2 0,33 11 16 -5
SOWIŃSKI Kacper
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
6 D0 D0 D0 D2 D0 D1 0 0,00 3 24 -21
MARCINIAK Antoni
IKS LESZNO
7 D3 D0 D1 D2 V4 V4 2 0,33 14 17 -3

Grupa nr3
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PISAREWICZ Szymon
UKS ATENA
1 D3 V4 V4 D2 V4 3 0,60 17 9 +8
WYSZYŃSKI Jan
UKS ATENA
2 V4 V4 V4 D0 V3 4 0,80 15 8 +7
MACIANTOWICZ Bartłomiej
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
3 D0 D0 D2 D0 D0 0 0,00 2 20 -18
SAWICKI Patryk
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
4 D0 D0 V4 D0 D2 1 0,20 6 18 -12
WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 3 +17
KARDYŚ Alex
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
6 D1 D1 V4 V4 D1 2 0,40 11 13 -2

Grupa nr4
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GORCZYCA Jakub
UKS ATENA
1 D0 V3 V4 V4 V4 4 0,80 15 8 +7
PYSKŁO Bartosz
UKS ATENA
2 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 6 +12
CIESIELSKI Odyseusz
IKS LESZNO
3 D2 V3 V4 V4 V4 4 0,80 17 5 +12
TRUSZCZYŃSKI Dominik
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
4 D1 D1 D0 V4 V4 2 0,40 10 14 -4
NAROLEWSKI Jakub
MKS KUSY SZCZECIN
5 D1 D1 D0 D2 V4 1 0,20 8 18 -10
CZERWIŃSKI Kacper
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
6 D0 D1 D0 D0 D2 0 0,00 3 20 -17

Grupa nr5
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PYSKŁO Szymon
UKS ATENA
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 4 +16
SZUFLITA Adam
UKS ATENA
2 D0 D1 V4 D2 D2 1 0,20 9 17 -8
ŻOŁNOWSKI Mateusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
3 D2 V4 V4 V4 D0 3 0,60 14 10 +4
MARCZYK Grzegorz
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
4 D0 D1 D1 V4 D0 1 0,20 6 18 -12
ŻOK Bartosz
KS POLONIA 1912 LESZNO
5 D2 V4 D0 D2 D1 1 0,20 9 18 -9
KOWALSKI Tymon
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
6 D0 V4 V4 V4 V4 4 0,80 16 7 +9

Grupa nr6
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
1 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 9 +9
NOWAK Nikodem
UKS ATENA
2 D0 D0 D0 D0 D0 0 0,00 0 20 -20
GINTER Cezary
IKS LESZNO
3 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 6 +12
CHMIELEWSKI Juliusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
4 D1 V4 D0 D1 V4 2 0,40 10 14 -4
HRYNIEWIECKI Filip
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
5 V4 V4 D0 V4 V4 4 0,80 16 8 +8
SOWA Jan
WKSZ "KOLEJARZ"
6 D2 V4 D2 D2 D1 1 0,20 11 16 -5

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 JURGA Stanisław K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE      1,00  24  +21  Zakwalifikowany (a)
2 FOGT Jakub KS POLONIA 1912 LESZNO      1,00  24  +20  Zakwalifikowany (a)
3 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO      1,00  20  +17  Zakwalifikowany (a)
4 PYSKŁO Szymon UKS ATENA      1,00  20  +16  Zakwalifikowany (a)
5 BARTOSZEK Tomasz 20  K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE      0,83  19  +10  Zakwalifikowany (a)
6T GINTER Cezary 64  IKS LESZNO      0,80  18  +12  Zakwalifikowany (a)
6T PYSKŁO Bartosz 14  UKS ATENA      0,80  18  +12  Zakwalifikowany (a)
8 CIESIELSKI Odyseusz 26  IKS LESZNO      0,80  17  +12  Zakwalifikowany (a)
9 MOŻEJKO Miłosz UKS ATENA      0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
10 KOWALSKI Tymon 12  UKS MDK 5 BYDGOSZCZ      0,80  16  +9  Zakwalifikowany (a)
11 HRYNIEWIECKI Filip KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"      0,80  16  +8  Zakwalifikowany (a)
12T GORCZYCA Jakub UKS ATENA      0,80  15  +7  Zakwalifikowany (a)
12T WYSZYŃSKI Jan 18  UKS ATENA      0,80  15  +7  Zakwalifikowany (a)
14 GACZYŃSKI Jan 23  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU      0,67  20  +11  Zakwalifikowany (a)
15 KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 21  UKS ATENA      0,67  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
16 BIEŃKOWSKI Aleksander   UKS 35 BIELAWY TORUŃ      0,67  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
17 PISAREWICZ Szymon 29  UKS ATENA      0,60  17  +8  Zakwalifikowany (a)
18 ŻOŁNOWSKI Mateusz 58  UKS 35 BIELAWY TORUŃ      0,60  14  10  +4  Zakwalifikowany (a)
19 ZIELIŃSKI Konstanty   UKS ATENA      0,50  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
20 PUCKOWSKI Szymon 25  UKS ATENA      0,50  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
21 KARDYŚ Alex   UKS MDK 5 BYDGOSZCZ      0,40  11  13  -2  Zakwalifikowany (a)
22T CHMIELEWSKI Juliusz 56  UKS 35 BIELAWY TORUŃ      0,40  10  14  -4  Zakwalifikowany (a)
22T TRUSZCZYŃSKI Dominik   UKS 35 BIELAWY TORUŃ      0,40  10  14  -4  Zakwalifikowany (a)
24 DURAJ Szczepan   UKS ATENA      0,33  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
25 MARCINIAK Antoni 80  IKS LESZNO      0,33  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
26 WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir   MKS KUSY SZCZECIN      0,33  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
27 SOWA Jan   WKSZ "KOLEJARZ"      0,20  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
28 SZUFLITA Adam 48  UKS ATENA      0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
29 ŻOK Bartosz   KS POLONIA 1912 LESZNO      0,20  18  -9  Zakwalifikowany (a)
30 NAROLEWSKI Jakub   MKS KUSY SZCZECIN      0,20  18  -10  Zakwalifikowany (a)
31T MARCZYK Grzegorz   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"      0,20  18  -12  Zakwalifikowany (a)
31T SAWICKI Patryk   UKS 35 BIELAWY TORUŃ      0,20  18  -12  Zakwalifikowany (a)
33 MACIANTOWICZ Tymoteusz   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"      0,17  21  -16  Zakwalifikowany (a)
34 CZERWIŃSKI Kacper   UKS MDK 5 BYDGOSZCZ      0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
35 MACIANTOWICZ Bartłomiej   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"      0,00  20  -18  Zakwalifikowany (a)
36 NOWAK Nikodem   UKS ATENA      0,00  20  -20  Zakwalifikowany (a)
37 SOWIŃSKI Kacper   KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"      0,00  24  -21  Zakwalifikowany (a)
38 KĘDZIORA Jakub   IKS LESZNO      0,00  24  -22  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) JURGA Stanisław
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
  (1) JURGA Stanisław
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
(64) -BYE-   
    (1) JURGA Stanisław
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
(33) MACIANTOWICZ Tymoteusz
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
  12 - 0 
  (32) MARCZYK Grzegorz
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
 
(32) MARCZYK Grzegorz
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
10 - 2   
    (1) JURGA Stanisław
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
(17) PISAREWICZ Szymon
UKS ATENA
 
  12 - 3 
  (17) PISAREWICZ Szymon
UKS ATENA
 
   
(48) -BYE-       
    (16) PISAREWICZ Szymon
UKS ATENA
 
 
(49) -BYE-    12 - 11   
  (16) BIEŃKOWSKI Aleksander
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
 
(16) BIEŃKOWSKI Aleksander
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
   
    (1) MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
 
(9) MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
 
  12 - 10 
  (9) MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
 
   
(56) -BYE-       
    (9) MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
 
   
(41) -BYE-    12 - 0     
  (24) DURAJ Szczepan
UKS ATENA
 
     
(24) DURAJ Szczepan
UKS ATENA
 
       
    (8) MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
 
 
(25) MARCINIAK Antoni
IKS LESZNO
 
  12 - 8   
  (25) MARCINIAK Antoni
IKS LESZNO
 
   
(40) -BYE-       
    (8) CIESIELSKI Odyseusz
IKS LESZNO
 
 
(57) -BYE-    12 - 1   
  (8) CIESIELSKI Odyseusz
IKS LESZNO
 
 
(8) CIESIELSKI Odyseusz
IKS LESZNO
 
   
    (1) MOŻEJKO Miłosz
UKS ATENA
 
(5) BARTOSZEK Tomasz
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
  12 - 2 
  (5) BARTOSZEK Tomasz
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
   
(60) -BYE-       
    (5) BARTOSZEK Tomasz
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
   
(37) SOWIŃSKI Kacper
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
  12 - 5     
  (28) SZUFLITA Adam
UKS ATENA
 
     
(28) SZUFLITA Adam
UKS ATENA
 
12 - 1       
    (5) BARTOSZEK Tomasz
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
   
(21) KARDYŚ Alex
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
  12 - 8     
  (21) KARDYŚ Alex
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
       
(44) -BYE-           
    (12) WYSZYŃSKI Jan
UKS ATENA
 
     
(53) -BYE-    12 - 8       
  (12) WYSZYŃSKI Jan
UKS ATENA
 
     
(12) WYSZYŃSKI Jan
UKS ATENA
 
       
    (4) BARTOSZEK Tomasz
K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE
 
 
(13) GORCZYCA Jakub
UKS ATENA
 
  11 - 6   
  (13) GORCZYCA Jakub
UKS ATENA
 
   
(52) -BYE-       
    (13) GORCZYCA Jakub
UKS ATENA
 
   
(45) -BYE-    12 - 4     
  (20) PUCKOWSKI Szymon
UKS ATENA
 
     
(20) PUCKOWSKI Szymon
UKS ATENA
 
       
    (4) GORCZYCA Jakub
UKS ATENA
 
 
(29) ŻOK Bartosz
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
  12 - 1   
  (29) ŻOK Bartosz
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
   
(36) NOWAK Nikodem
UKS ATENA
 
8 - 7     
    (4) PYSKŁO Szymon
UKS ATENA
 
 
(61) -BYE-    12 - 9   
  (4) PYSKŁO Szymon
UKS ATENA
 
 
(4) PYSKŁO Szymon
UKS ATENA
 
   
    (1) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
(3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO
 
  12 - 7 
  (3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO
 
   
(62) -BYE-       
    (3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO
 
   
(35) MACIANTOWICZ Bartłomiej
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
  12 - 1     
  (30) NAROLEWSKI Jakub
MKS KUSY SZCZECIN
 
     
(30) NAROLEWSKI Jakub
MKS KUSY SZCZECIN
 
12 - 0       
    (3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO
 
   
(19) ZIELIŃSKI Konstanty
UKS ATENA
 
  12 - 3     
  (19) ZIELIŃSKI Konstanty
UKS ATENA
 
       
(46) -BYE-           
    (14) GACZYŃSKI Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU
 
     
(51) -BYE-    12 - 5       
  (14) GACZYŃSKI Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU
 
     
(14) GACZYŃSKI Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU
 
       
    (3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO
 
   
(11) HRYNIEWIECKI Filip
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
  12 - 5     
  (11) HRYNIEWIECKI Filip
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
       
(54) -BYE-           
    (11) HRYNIEWIECKI Filip
KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"
 
       
(43) -BYE-    12 - 2         
  (22) TRUSZCZYŃSKI Dominik
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
         
(22) TRUSZCZYŃSKI Dominik
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
           
    (6) GINTER Cezary
IKS LESZNO
 
     
(27) SOWA Jan
WKSZ "KOLEJARZ"
 
  12 - 9       
  (27) SOWA Jan
WKSZ "KOLEJARZ"
 
       
(38) KĘDZIORA Jakub
IKS LESZNO
 
12 - 6         
    (6) GINTER Cezary
IKS LESZNO
 
     
(59) -BYE-    12 - 5       
  (6) GINTER Cezary
IKS LESZNO
 
     
(6) GINTER Cezary
IKS LESZNO
 
       
    (2) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
 
(7) PYSKŁO Bartosz
UKS ATENA
 
  12 - 11   
  (7) PYSKŁO Bartosz
UKS ATENA
 
   
(58) -BYE-       
    (7) PYSKŁO Bartosz
UKS ATENA
 
   
(39) -BYE-    12 - 7     
  (26) WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir
MKS KUSY SZCZECIN
 
     
(26) WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir
MKS KUSY SZCZECIN
 
       
    (7) KOWALSKI Tymon
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
   
(23) CHMIELEWSKI Juliusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
  12 - 11     
  (23) CHMIELEWSKI Juliusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
       
(42) -BYE-           
    (10) KOWALSKI Tymon
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
     
(55) -BYE-    12 - 4       
  (10) KOWALSKI Tymon
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
     
(10) KOWALSKI Tymon
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
       
    (2) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
 
(15) KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub
UKS ATENA
 
  12 - 5   
  (15) KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub
UKS ATENA
 
   
(50) -BYE-       
    (15) KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub
UKS ATENA
 
   
(47) -BYE-    12 - 11     
  (18) ŻOŁNOWSKI Mateusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
     
(18) ŻOŁNOWSKI Mateusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
       
    (2) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
 
(31) SAWICKI Patryk
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
  12 - 1   
  (31) SAWICKI Patryk
UKS 35 BIELAWY TORUŃ
 
   
(34) CZERWIŃSKI Kacper
UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
 
12 - 8     
    (2) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
 
(63) -BYE-    12 - 0   
  (2) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
 
(2) FOGT Jakub
KS POLONIA 1912 LESZNO
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 13:17
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 FOGT Jakub KS POLONIA 1912 LESZNO     
2 MOŻEJKO Miłosz UKS ATENA     
3T WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO     
3T BARTOSZEK Tomasz K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE     
5 JURGA Stanisław K.S. ZJEDNOCZENI PABIANICE     
6 GINTER Cezary IKS LESZNO     
7 KOWALSKI Tymon UKS MDK 5 BYDGOSZCZ     
8 GORCZYCA Jakub UKS ATENA     
9 PYSKŁO Szymon UKS ATENA     
10 PYSKŁO Bartosz UKS ATENA     
11 CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO     
12 HRYNIEWIECKI Filip KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
13 WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA     
14 GACZYŃSKI Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU     
15 KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA     
16 PISAREWICZ Szymon UKS ATENA     
17 BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
18 ŻOŁNOWSKI Mateusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
19 ZIELIŃSKI Konstanty UKS ATENA     
20 PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA     
21 KARDYŚ Alex UKS MDK 5 BYDGOSZCZ     
22T CHMIELEWSKI Juliusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
22T TRUSZCZYŃSKI Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
24 DURAJ Szczepan UKS ATENA     
25 MARCINIAK Antoni IKS LESZNO     
26 WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir MKS KUSY SZCZECIN     
27 SOWA Jan WKSZ "KOLEJARZ"     
28 SZUFLITA Adam UKS ATENA     
29 ŻOK Bartosz KS POLONIA 1912 LESZNO     
30 NAROLEWSKI Jakub MKS KUSY SZCZECIN     
31T MARCZYK Grzegorz KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
31T SAWICKI Patryk UKS 35 BIELAWY TORUŃ     
33 MACIANTOWICZ Tymoteusz KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
34 CZERWIŃSKI Kacper UKS MDK 5 BYDGOSZCZ     
35 MACIANTOWICZ Bartłomiej KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
36 NOWAK Nikodem UKS ATENA     
37 SOWIŃSKI Kacper KLUB SZERMIERCZY "WROCŁAWIANIE"     
38 KĘDZIORA Jakub IKS LESZNO