Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj Status
1 DONDAJEWSKI Stanisław Leon WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
2 WIŚNIK Feliks AZS AWF POZNAŃ    POL 
3 SOSZYŃSKI Mikołaj IKS LESZNO    POL 
4 WOŹNIAK Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
5 HOFFMANN Karol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
6 LEWANDOWSKI Wojciech TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
7 TORZYŃSKI Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
8 NEUMANN Franciszek POLONIA 1912 LESZNO    POL 
9 MOCEK Maksymilian IKS LESZNO    POL 
10 URBAŃSKI Diego AZS AWF POZNAŃ    POL 
11 STELMASZYK Igor POLONIA 1912 LESZNO    POL 
12 GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
13 MARCHLEWSKI Jakub UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
14 NIEDZIELSKI Franciszek TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
15 KOWALSKI Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
16 MADALIŃSKI Maciej IKS LESZNO    POL 
17 POTOCKI Bruno UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
18 POKORSKI Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
19 BORKOWSKI Olgierd UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
20 TABAKA Juliusz IKS LESZNO    POL 
21 CIEMPA Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
22 JESZTAK Mikołaja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
POKORSKI Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 5 +15
DONDAJEWSKI Stanisław Leon
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
2 D0 D2 V4 V4 D0 2 0,40 10 17 -7
NEUMANN Franciszek
POLONIA 1912 LESZNO / POL
3 D2 V4 V4 V4 D3 3 0,60 17 11 +6
POTOCKI Bruno
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
4 D1 D3 D0 D1 D0 0 0,00 5 20 -15
CIEMPA Karol
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
5 D0 D2 D1 V4 D2 1 0,20 9 17 -8
MOCEK Maksymilian
IKS LESZNO / POL
6 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 9 +9

Grupa nr2
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
WIŚNIK Feliks
AZS AWF POZNAŃ / POL
1 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 4 +12
MADALIŃSKI Maciej
IKS LESZNO / POL
2 D0 D2 D1 V4 1 0,25 7 12 -5
STELMASZYK Igor
POLONIA 1912 LESZNO / POL
3 D2 V3 D0 V4 2 0,50 9 13 -4
TORZYŃSKI Bartosz
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
4 D2 V4 V4 D2 2 0,50 12 9 +3
KOWALSKI Patryk
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
5 D0 D1 D3 V4 1 0,25 8 14 -6

Grupa nr3
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
BORKOWSKI Olgierd
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
1 D3 V4 D2 D2 1 0,25 11 12 -1
JESZTAK Mikołaja
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
2 V4 V4 D1 D0 2 0,50 9 11 -2
LEWANDOWSKI Wojciech
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
3 D1 D0 D1 D0 0 0,00 2 16 -14
GŁOWIŃSKI Igor
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
4 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 6 +10
SOSZYŃSKI Mikołaj
IKS LESZNO / POL
5 V3 V4 V4 D2 3 0,75 13 6 +7

Grupa nr4
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WOŹNIAK Wiktor
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
1 V4 V4 V4 D0 D1 3 0,60 13 8 +5
MARCHLEWSKI Jakub
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
2 D1 V4 D1 D3 V4 2 0,40 13 12 +1
NIEDZIELSKI Franciszek
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
3 D1 D0 D2 D3 D1 0 0,00 7 20 -13
URBAŃSKI Diego
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,80 19 9 +10
TABAKA Juliusz
IKS LESZNO / POL
5 V1 V4 V4 D0 V4 4 0,80 13 10 +3
HOFFMANN Karol
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
6 V2 D0 V4 D2 D0 2 0,40 8 14 -6

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 POKORSKI Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  1,00  20  +15  Zakwalifikowany (a)
2 WIŚNIK Feliks AZS AWF POZNAŃ    POL  1,00  16  +12  Zakwalifikowany (a)
3 GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  1,00  16  +10  Zakwalifikowany (a)
4 URBAŃSKI Diego AZS AWF POZNAŃ    POL  0,80  19  +10  Zakwalifikowany (a)
5 MOCEK Maksymilian IKS LESZNO    POL  0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
6 TABAKA Juliusz IKS LESZNO    POL  0,80  13  10  +3  Zakwalifikowany (a)
7 SOSZYŃSKI Mikołaj IKS LESZNO    POL  0,75  13  +7  Zakwalifikowany (a)
8 NEUMANN Franciszek POLONIA 1912 LESZNO    POL  0,60  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
9 WOŹNIAK Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,60  13  +5  Zakwalifikowany (a)
10 TORZYŃSKI Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,50  12  +3  Zakwalifikowany (a)
11 JESZTAK Mikołaja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,50  11  -2  Zakwalifikowany (a)
12 STELMASZYK Igor POLONIA 1912 LESZNO    POL  0,50  13  -4  Zakwalifikowany (a)
13 MARCHLEWSKI Jakub UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL  0,40  13  12  +1  Zakwalifikowany (a)
14 HOFFMANN Karol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,40  14  -6  Zakwalifikowany (a)
15 DONDAJEWSKI Stanisław Leon WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,40  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
16 BORKOWSKI Olgierd UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL  0,25  11  12  -1  Zakwalifikowany (a)
17 MADALIŃSKI Maciej IKS LESZNO    POL  0,25  12  -5  Wyeliminowany (a)
18 KOWALSKI Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,25  14  -6  Wyeliminowany (a)
19 CIEMPA Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,20  17  -8  Wyeliminowany (a)
20 NIEDZIELSKI Franciszek TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,00  20  -13  Wyeliminowany (a)
21 LEWANDOWSKI Wojciech TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,00  16  -14  Wyeliminowany (a)
22 POTOCKI Bruno UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL  0,00  20  -15  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) POKORSKI Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  (1) POKORSKI Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(16) BORKOWSKI Olgierd
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
 
8 - 3 
    (1) POKORSKI Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(9) WOŹNIAK Wiktor
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 1 
  (8) NEUMANN Franciszek
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
 
(8) NEUMANN Franciszek
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
8 - 2   
    (1) POKORSKI Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(5) MOCEK Maksymilian
IKS LESZNO / POL
 
  8 - 3 
  (5) MOCEK Maksymilian
IKS LESZNO / POL
 
   
(12) STELMASZYK Igor
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
8 - 0     
    (4) MOCEK Maksymilian
IKS LESZNO / POL
 
 
(13) MARCHLEWSKI Jakub
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
 
  8 - 7   
  (4) URBAŃSKI Diego
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(4) URBAŃSKI Diego
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
8 - 0   
    (1) WIŚNIK Feliks
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(3) GŁOWIŃSKI Igor
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 7 
  (3) GŁOWIŃSKI Igor
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
   
(14) HOFFMANN Karol
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
8 - 3     
    (3) JESZTAK Mikołaja
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(11) JESZTAK Mikołaja
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  8 - 2     
  (6) JESZTAK Mikołaja
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
     
(6) TABAKA Juliusz
IKS LESZNO / POL
 
8 - 3       
    (2) WIŚNIK Feliks
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) SOSZYŃSKI Mikołaj
IKS LESZNO / POL
 
  8 - 2   
  (7) TORZYŃSKI Bartosz
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(10) TORZYŃSKI Bartosz
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
8 - 7     
    (2) WIŚNIK Feliks
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(15) DONDAJEWSKI Stanisław Leon
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  8 - 5   
  (2) WIŚNIK Feliks
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(2) WIŚNIK Feliks
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
8 - 1   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:13
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 WIŚNIK Feliks AZS AWF POZNAŃ    POL 
2 POKORSKI Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
3T JESZTAK Mikołaja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
3T MOCEK Maksymilian IKS LESZNO    POL 
5 GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
6 URBAŃSKI Diego AZS AWF POZNAŃ    POL 
7 NEUMANN Franciszek POLONIA 1912 LESZNO    POL 
8 TORZYŃSKI Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
9 TABAKA Juliusz IKS LESZNO    POL 
10 SOSZYŃSKI Mikołaj IKS LESZNO    POL 
11 WOŹNIAK Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
12 STELMASZYK Igor POLONIA 1912 LESZNO    POL 
13 MARCHLEWSKI Jakub UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
14 HOFFMANN Karol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
15 DONDAJEWSKI Stanisław Leon WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
16 BORKOWSKI Olgierd UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
17 MADALIŃSKI Maciej IKS LESZNO    POL 
18 KOWALSKI Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
19 CIEMPA Karol UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
20 NIEDZIELSKI Franciszek TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
21 LEWANDOWSKI Wojciech TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
22 POTOCKI Bruno UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL