Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO    POL 
2 TOMYŚLAK Łukasz 10  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
3 KOWALSKI Tymon 12  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
4 SROKA Franciszek 16  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
5 KWIATKOWSKI Karol 16  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
6 GACZYNSKI Jan 23  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
7 CIESIELSKI Odyseusz 26  IKS LESZNO    POL 
8 CHMIELEWSKI Juliusz 56  UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL 
9 KOWALSKI Maksym 59  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
10 KORBAS Adam 70  AZS AWF POZNAŃ    POL 
11 ZAPÓR Ksawery   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
12 WINKHOF Filip   IKS LESZNO    POL 
13 PIASECKI Kacper   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
14 GINDA Piotr   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
15 MAKAŁOWSKI Adam   IKS LESZNO    POL 
16 GONDA Jakub   AZS AWF POZNAŃ    POL 
17 ANDRZEJEWSKI Adam   IKS LESZNO    POL 
18 RADAJEWSKI Marcin   IKS LESZNO    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CIESIELSKI Odyseusz
IKS LESZNO / POL
1 D1 D1 V5 D1 V5 2 0,40 13 20 -7
WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
2 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,80 23 10 +13
GINDA Piotr
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 8 +17
GACZYNSKI Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
4 D3 D1 D0 D4 D3 0 0,00 11 25 -14
GONDA Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 V5 D3 D1 V5 V5 3 0,60 19 17 +2
PIASECKI Kacper
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
6 D2 D0 D3 V5 D2 1 0,20 12 23 -11

Grupa nr2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
RADAJEWSKI Marcin
IKS LESZNO / POL
1 D1 V5 V5 V5 D4 3 0,60 20 14 +6
WINKHOF Filip
IKS LESZNO / POL
2 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,80 19 8 +11
TOMYŚLAK Łukasz
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 D1 V5 D4 V5 D3 2 0,40 18 20 -2
ZAPÓR Ksawery
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
4 D4 D1 V5 V5 D3 2 0,40 18 19 -1
CHMIELEWSKI Juliusz
UKS 35 BIELAWY TORUŃ / POL
5 D0 D0 D2 D1 D0 0 0,00 3 24 -21
KWIATKOWSKI Karol
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
6 V5 D1 V5 V5 V5 4 0,80 21 14 +7

Grupa nr3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MAKAŁOWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
1 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 14 +9
ANDRZEJEWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
2 V5 V5 D3 D3 V5 3 0,60 21 12 +9
KORBAS Adam
AZS AWF POZNAŃ / POL
3 D0 D0 D0 D4 V5 1 0,20 9 23 -14
KOWALSKI Tymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
4 D4 V5 V5 V5 V5 4 0,80 24 11 +13
KOWALSKI Maksym
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
5 D4 V4 V5 D3 D1 2 0,40 17 22 -5
SROKA Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
6 D1 D0 D3 D0 V5 1 0,20 9 21 -12

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 GINDA Piotr   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  1,00  25  +17  Zakwalifikowany (a)
2 KOWALSKI Tymon 12  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,80  24  11  +13  Zakwalifikowany (a)
3 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO    POL  0,80  23  10  +13  Zakwalifikowany (a)
4 WINKHOF Filip   IKS LESZNO    POL  0,80  19  +11  Zakwalifikowany (a)
5 MAKAŁOWSKI Adam   IKS LESZNO    POL  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
6 KWIATKOWSKI Karol 16  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,80  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
7 ANDRZEJEWSKI Adam   IKS LESZNO    POL  0,60  21  12  +9  Zakwalifikowany (a)
8 RADAJEWSKI Marcin   IKS LESZNO    POL  0,60  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
9 GONDA Jakub   AZS AWF POZNAŃ    POL  0,60  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
10 ZAPÓR Ksawery   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,40  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
11 TOMYŚLAK Łukasz 10  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,40  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
12 KOWALSKI Maksym 59  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,40  17  22  -5  Zakwalifikowany (a)
13 CIESIELSKI Odyseusz 26  IKS LESZNO    POL  0,40  13  20  -7  Zakwalifikowany (a)
14 PIASECKI Kacper   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,20  12  23  -11  Zakwalifikowany (a)
15 SROKA Franciszek 16  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,20  21  -12  Zakwalifikowany (a)
16 KORBAS Adam 70  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,20  23  -14  Zakwalifikowany (a)
17 GACZYNSKI Jan 23  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,00  11  25  -14  Wyeliminowany (a)
18 CHMIELEWSKI Juliusz 56  UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL  0,00  24  -21  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) GINDA Piotr
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  (1) GINDA Piotr
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(16) KORBAS Adam
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 10 
    (1) GONDA Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(9) GONDA Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 12 
  (8) GONDA Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(8) RADAJEWSKI Marcin
IKS LESZNO / POL
 
15 - 7   
    (1) GONDA Jakub
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(5) MAKAŁOWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 13 
  (5) MAKAŁOWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
 
   
(12) KOWALSKI Maksym
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 6     
    (4) WINKHOF Filip
IKS LESZNO / POL
 
 
(13) CIESIELSKI Odyseusz
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 6   
  (4) WINKHOF Filip
IKS LESZNO / POL
 
 
(4) WINKHOF Filip
IKS LESZNO / POL
 
15 - 12   
    (1) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
 
(3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 1 
  (3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
 
   
(14) PIASECKI Kacper
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
15 - 2     
    (3) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
 
   
(11) TOMYŚLAK Łukasz
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 2     
  (6) TOMYŚLAK Łukasz
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
     
(6) KWIATKOWSKI Karol
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 13       
    (2) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
 
 
(7) ANDRZEJEWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 13   
  (7) ANDRZEJEWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
 
   
(10) ZAPÓR Ksawery
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 11     
    (2) ANDRZEJEWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
 
 
(15) SROKA Franciszek
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 7   
  (2) KOWALSKI Tymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
 
(2) KOWALSKI Tymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
15 - 6   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:12
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO    POL 
2 GONDA Jakub AZS AWF POZNAŃ    POL 
3T ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO    POL 
3T WINKHOF Filip IKS LESZNO    POL 
5 GINDA Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
6 KOWALSKI Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
7 MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO    POL 
8 TOMYŚLAK Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
9 KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
10 RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO    POL 
11 ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
12 KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
13 CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO    POL 
14 PIASECKI Kacper UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
15 SROKA Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
16 KORBAS Adam AZS AWF POZNAŃ    POL 
17 GACZYNSKI Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
18 CHMIELEWSKI Juliusz UKS 35 BIELAWY TORUŃ    POL