Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj Status
1 BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
2 JUSZKIEWICZ Nadia IKS LESZNO    POL 
3 BARTOL Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
4 SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
5 DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
6 KORBAS Małgorzata AZS AWF POZNAŃ    POL 
7 SZCZEGÓLSKA Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
8 SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
9 OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
10 FIEBIG Zofia IKS LESZNO    POL 
11 KONIECZKA Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
12 TYM Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
13 POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
14 MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
15 DOERING Nina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
16 KOCIUBIŃSKA Zofia IKS LESZNO    POL 
17 KRÓLAK Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
18 OZGA Marta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
19 KOWALSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
20 PETROWICZ Maria UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
21 WIŚNIK Florentyna AZS AWF POZNAŃ    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1-2  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BUDA Oliwia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
1 D1 D1 V4 D0 V4 D3 2 0,33 13 19 -6
POKORSKA Zuzanna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
2 V4 D0 V4 V4 V4 V3 5 0,83 19 8 +11
KOWALSKA Kinga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
3 V4 V4 V4 D3 V4 V4 5 0,83 23 6 +17
SZCZEGÓLSKA Agata
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
4 D0 D1 D0 D1 D0 D1 0 0,00 3 23 -20
TYM Danuta
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
5 V4 D0 V4 V4 D2 V4 4 0,67 18 12 +6
KOCIUBIŃSKA Zofia
IKS LESZNO / POL
6 D3 D2 D1 V3 V4 V4 3 0,50 17 14 +3
KORBAS Małgorzata
AZS AWF POZNAŃ / POL
7 V4 D0 D0 V4 D0 D0 2 0,33 8 19 -11

Grupa nr2
Na planszy 3-4  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MOŚ Barbara
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
1 D1 D0 D3 V4 D0 V4 2 0,33 12 21 -9
KONIECZKA Zofia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
2 V4 D0 V4 V4 D0 V4 4 0,67 16 14 +2
OZGA Marta
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 2 +22
SZOSTAK Waleria
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
4 V4 D2 D0 V4 D0 V4 3 0,50 14 20 -6
DOWNAR Anastazja
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
5 D3 D1 D0 D3 D0 V4 1 0,17 11 22 -11
WIŚNIK Florentyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 V4 V4 D2 V4 V4 D1 4 0,67 19 8 +11
JUSZKIEWICZ Nadia
IKS LESZNO / POL
7 D2 D2 D0 D2 D2 V4 1 0,17 12 21 -9

Grupa nr3
Na planszy 7-8  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 5 +19
OLSZANOWSKA Helena
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
2 D2 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,67 21 15 +6
SIKORA Ewa
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 D0 D2 D3 V4 D0 D3 1 0,17 12 20 -8
PETROWICZ Maria
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
4 D0 D3 V4 V1 D1 D1 2 0,33 10 19 -9
KRÓLAK Lena
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
5 D0 D2 D0 D0 V4 D2 1 0,17 8 18 -10
DOERING Nina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
6 D0 D0 V4 V4 D1 V4 3 0,50 13 15 -2
FIEBIG Zofia
IKS LESZNO / POL
7 D3 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,67 21 17 +4

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 OZGA Marta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  1,00  24  +22  Zakwalifikowany (a)
2 BARTOL Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  1,00  24  +19  Zakwalifikowany (a)
3 KOWALSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,83  23  +17  Zakwalifikowany (a)
4 POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,83  19  +11  Zakwalifikowany (a)
5 WIŚNIK Florentyna AZS AWF POZNAŃ    POL  0,67  19  +11  Zakwalifikowany (a)
6 OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,67  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
7 TYM Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,67  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
8 FIEBIG Zofia IKS LESZNO    POL  0,67  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
9 KONIECZKA Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,67  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
10 KOCIUBIŃSKA Zofia IKS LESZNO    POL  0,50  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
11 DOERING Nina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,50  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
12 SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,50  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
13 BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,33  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
14 MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,33  12  21  -9  Zakwalifikowany (a)
15 PETROWICZ Maria UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,33  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
16 KORBAS Małgorzata AZS AWF POZNAŃ    POL  0,33  19  -11  Zakwalifikowany (a)
17 SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,17  12  20  -8  Zakwalifikowany (a)
18 JUSZKIEWICZ Nadia IKS LESZNO    POL  0,17  12  21  -9  Zakwalifikowany (a)
19 KRÓLAK Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,17  18  -10  Zakwalifikowany (a)
20 DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,17  11  22  -11  Zakwalifikowany (a)
21 SZCZEGÓLSKA Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,00  23  -20  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) OZGA Marta
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  (1) OZGA Marta
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) OZGA Marta
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(17) SIKORA Ewa
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  8 - 0 
  (16) KORBAS Małgorzata
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(16) KORBAS Małgorzata
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
8 - 1   
    (1) OZGA Marta
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(9) KONIECZKA Zofia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 4 
  (9) KONIECZKA Zofia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) KONIECZKA Zofia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
 
(25) -BYE-    8 - 0   
  (8) FIEBIG Zofia
IKS LESZNO / POL
 
 
(8) FIEBIG Zofia
IKS LESZNO / POL
 
   
    (1) OZGA Marta
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(5) WIŚNIK Florentyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  8 - 3 
  (5) WIŚNIK Florentyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) WIŚNIK Florentyna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
(21) SZCZEGÓLSKA Agata
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 1     
  (12) SZCZEGÓLSKA Agata
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
     
(12) SZOSTAK Waleria
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
8 - 6       
    (4) POKORSKA Zuzanna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(13) BUDA Oliwia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 5   
  (13) BUDA Oliwia
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
   
(20) DOWNAR Anastazja
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
8 - 0     
    (4) POKORSKA Zuzanna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(29) -BYE-    8 - 2   
  (4) POKORSKA Zuzanna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(4) POKORSKA Zuzanna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
    (1) BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(3) KOWALSKA Kinga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  8 - 1 
  (3) KOWALSKA Kinga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) KOWALSKA Kinga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(19) KRÓLAK Lena
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 4     
  (14) MOŚ Barbara
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
     
(14) MOŚ Barbara
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
8 - 3       
    (3) KOWALSKA Kinga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(11) DOERING Nina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  8 - 2     
  (11) DOERING Nina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
       
(22) -BYE-           
    (6) OLSZANOWSKA Helena
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
     
(27) -BYE-    8 - 1       
  (6) OLSZANOWSKA Helena
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
     
(6) OLSZANOWSKA Helena
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
       
    (2) BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(7) TYM Danuta
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  8 - 3   
  (7) TYM Danuta
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) KOCIUBIŃSKA Zofia
IKS LESZNO / POL
 
   
(23) -BYE-    8 - 6     
  (10) KOCIUBIŃSKA Zofia
IKS LESZNO / POL
 
     
(10) KOCIUBIŃSKA Zofia
IKS LESZNO / POL
 
       
    (2) BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(15) PETROWICZ Maria
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  8 - 3   
  (15) JUSZKIEWICZ Nadia
IKS LESZNO / POL
 
   
(18) JUSZKIEWICZ Nadia
IKS LESZNO / POL
 
8 - 2     
    (2) BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(31) -BYE-    8 - 1   
  (2) BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(2) BARTOL Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 11:21
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 BARTOL Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
2 OZGA Marta UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
3T KOWALSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
3T POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
5 WIŚNIK Florentyna AZS AWF POZNAŃ    POL 
6 OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
7 KONIECZKA Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
8 KOCIUBIŃSKA Zofia IKS LESZNO    POL 
9 TYM Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
10 FIEBIG Zofia IKS LESZNO    POL 
11 DOERING Nina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
12 BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
13 MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
14 KORBAS Małgorzata AZS AWF POZNAŃ    POL 
15 JUSZKIEWICZ Nadia IKS LESZNO    POL 
16 SZCZEGÓLSKA Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
17 SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
18 PETROWICZ Maria UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
19 SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
20 KRÓLAK Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
21 DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL