Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 KOWALEWSKA Jagoda 11  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
2 BOGACKA Emilia 13  POLONIA 1912 LESZNO    POL 
3 JASKÓLSKA Nina 19  AZS AWF POZNAŃ    POL 
4 BARTKOWIAK Barbara 25  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
5 DOERING Olga 57  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
6 KRZEŚNIAK Antonina 87  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
7 ŚCIESZYŃSKA Liliana   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
8 SZEFERA Emilia   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
9 DOMAGAŁA Maria   AZS AWF POZNAŃ    POL 
10 WOJEWÓDZKA Zuzanna   AZS AWF POZNAŃ    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
WOJEWÓDZKA Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
1 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 5 +11
DOMAGAŁA Maria
AZS AWF POZNAŃ / POL
2 D2 V4 V4 D2 2 0,50 12 8 +4
DOERING Olga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
3 D2 D0 V4 D1 1 0,25 7 15 -8
KRZEŚNIAK Antonina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
4 D0 D0 D3 D0 0 0,00 3 16 -13
KOWALEWSKA Jagoda
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
5 D1 V4 V4 V4 3 0,75 13 7 +6

Grupa nr2
Na planszy 6  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
BARTKOWIAK Barbara
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 D1 D2 V4 D1 1 0,25 8 15 -7
SZEFERA Emilia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
2 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 4 +12
BOGACKA Emilia
POLONIA 1912 LESZNO / POL
3 V4 D1 D3 V4 2 0,50 12 11 +1
JASKÓLSKA Nina
AZS AWF POZNAŃ / POL
4 D3 D0 V4 D0 1 0,25 7 15 -8
ŚCIESZYŃSKA Liliana
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
5 V4 D2 D1 V4 2 0,50 11 9 +2

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SZEFERA Emilia   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  1,00  16  +12  Zakwalifikowany (a)
2 WOJEWÓDZKA Zuzanna   AZS AWF POZNAŃ    POL  1,00  16  +11  Zakwalifikowany (a)
3 KOWALEWSKA Jagoda 11  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,75  13  +6  Zakwalifikowany (a)
4 DOMAGAŁA Maria   AZS AWF POZNAŃ    POL  0,50  12  +4  Zakwalifikowany (a)
5 ŚCIESZYŃSKA Liliana   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,50  11  +2  Zakwalifikowany (a)
6 BOGACKA Emilia 13  POLONIA 1912 LESZNO    POL  0,50  12  11  +1  Zakwalifikowany (a)
7 BARTKOWIAK Barbara 25  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,25  15  -7  Zakwalifikowany (a)
8T DOERING Olga 57  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,25  15  -8  Zakwalifikowany (a)
8T JASKÓLSKA Nina 19  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,25  15  -8  Zakwalifikowany (a)
10 KRZEŚNIAK Antonina 87  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,00  16  -13  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) SZEFERA Emilia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  (1) SZEFERA Emilia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) JASKÓLSKA Nina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(9) DOERING Olga
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  11 - 10 
  (8) JASKÓLSKA Nina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(8) JASKÓLSKA Nina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
12 - 6   
    (1) DOMAGAŁA Maria
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(5) ŚCIESZYŃSKA Liliana
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  10 - 5 
  (5) ŚCIESZYŃSKA Liliana
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
   
(12) -BYE-       
    (4) DOMAGAŁA Maria
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(13) -BYE-    12 - 11   
  (4) DOMAGAŁA Maria
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(4) DOMAGAŁA Maria
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
    (1) WOJEWÓDZKA Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(3) KOWALEWSKA Jagoda
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  12 - 9 
  (3) KOWALEWSKA Jagoda
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) KOWALEWSKA Jagoda
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(11) -BYE-    12 - 6     
  (6) BOGACKA Emilia
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
     
(6) BOGACKA Emilia
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
       
    (2) WOJEWÓDZKA Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) BARTKOWIAK Barbara
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  11 - 2   
  (7) BARTKOWIAK Barbara
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(10) KRZEŚNIAK Antonina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
12 - 6     
    (2) WOJEWÓDZKA Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(15) -BYE-    12 - 1   
  (2) WOJEWÓDZKA Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(2) WOJEWÓDZKA Zuzanna
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 11:19
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ    POL 
2 DOMAGAŁA Maria AZS AWF POZNAŃ    POL 
3T JASKÓLSKA Nina AZS AWF POZNAŃ    POL 
3T KOWALEWSKA Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
5 SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
6 ŚCIESZYŃSKA Liliana UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
7 BOGACKA Emilia POLONIA 1912 LESZNO    POL 
8 BARTKOWIAK Barbara WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
9 DOERING Olga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
10 KRZEŚNIAK Antonina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL