Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj Status
1 PŁASZCZEWSKI Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
2 JURKIEWICZ Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
3 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.    POL 
4 CZARTORYJSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA    POL 
5 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
6 ZAKRZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA    POL 
7 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
8 BOROWIEC Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
9 RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE.    POL 
10 MLICKI Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
11 JANDA Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
12 KAŚKÓW Piotr UKS ATENA GDAŃSK    POL 
13 JAKUBOWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK    POL 
14 PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
1 V5 V4 V5 V5 V5 V5 6 1,00 29 9 +20
JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
2 D1 D4 V5 V5 V5 D3 3 0,50 23 21 +2
KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
3 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 19 +9
JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
4 D2 D1 D3 D1 V5 D4 1 0,17 16 25 -9
BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
5 D0 D4 D3 V5 V5 D1 2 0,33 18 22 -4
KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
6 D1 D1 D1 D0 D1 D3 0 0,00 7 30 -23
PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
7 D2 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,67 26 21 +5

Grupa nr2
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
1 D4 D3 D3 D2 V5 V5 2 0,33 22 25 -3
RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 19 +11
JANDA Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
3 V5 D4 V5 V5 D4 V5 4 0,67 28 21 +7
CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D4 D4 D4 D0 D0 1 0,17 17 28 -11
ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 V5 D3 D3 V5 V5 V5 4 0,67 26 22 +4
PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
6 D3 D1 V5 V5 D3 D2 2 0,33 19 24 -5
MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
7 D2 D3 D1 V5 D3 V5 2 0,33 19 22 -3

Runda nr 2 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE.    POL  1,00  29  +20  Zakwalifikowany (a)
2 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  1,00  30  19  +11  Zakwalifikowany (a)
3 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,83  28  19  +9  Zakwalifikowany (a)
4 JANDA Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,67  28  21  +7  Zakwalifikowany (a)
5 PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,67  26  21  +5  Zakwalifikowany (a)
6 ZAKRZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA    POL  0,67  26  22  +4  Zakwalifikowany (a)
7 JURKIEWICZ Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,50  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
8 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.    POL  0,33  22  25  -3  Zakwalifikowany (a)
9 MLICKI Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,33  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
10 BOROWIEC Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,33  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
11 PŁASZCZEWSKI Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,33  19  24  -5  Zakwalifikowany (a)
12 JAKUBOWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,17  16  25  -9  Zakwalifikowany (a)
13 CZARTORYJSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA    POL  0,17  17  28  -11  Zakwalifikowany (a)
14 KAŚKÓW Piotr UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,00  30  -23  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
         
(1) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
  (1) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(9) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  15 - 12 
  (8) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(8) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
15 - 8   
    (1) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(5) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 11 
  (5) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(12) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
15 - 13     
    (4) JANDA Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(13) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 12   
  (4) JANDA Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(4) JANDA Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 10   
    (1) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(3) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 10 
  (3) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
15 - 10     
    (3) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(11) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 10     
  (6) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
     
(6) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 12       
    (2) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
 
(7) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  15 - 5   
  (7) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(10) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 2     
    (2) JURKIEWICZ Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
 
(15) -BYE-    15 - 8   
  (2) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(2) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) JANDA Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  (3) JANDA Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(3) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 6 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
  (5) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(5) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 13 
    (5) RAJSKI Leszek
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(6) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 7 
  (6) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(7) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
Przeciwnik wycofał się   
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  (7) PODRALSKI Adam
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(7) -BYE-   
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) -BYE- 
  (9) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(9) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
 
    (9) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(12) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 14 
  (12) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(13) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 12   
    (9) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 6 
  (11) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(11) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 13     
    (10) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(10) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 14   
  (10) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(15) -BYE-     
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  (11) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(11) ZAKRZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 11 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) -BYE- 
  (13) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(13) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
    (13) JAKUBOWSKI Adam
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 11 
  (14) KAŚKÓW Piotr
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(15) -BYE-     
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:44
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.    POL 
2 JURKIEWICZ Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
3 JANDA Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
4 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
5 RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE.    POL 
6 PŁASZCZEWSKI Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
7 PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
8 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
9 BOROWIEC Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
10 CZARTORYJSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA    POL 
11 MLICKI Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
12 ZAKRZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA    POL 
13 JAKUBOWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK    POL 
14 KAŚKÓW Piotr UKS ATENA GDAŃSK    POL