Round #1 - DE (All Places Fenced)
Round Seeding
Seed Name Rank Members Club(s) Country Status
1 RMKS RYBNIK I   HUWER, Kamil; MUSIOLIK, Bartłomiej; TUMAS, Marcin; WAŁACH, Wiktor  RMKS RYBNIK  POL 
2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW   GODLEWSKI, Bartłomiej; KRZYŻYŃSKI, Artur; NOGANOWICZ, Karol; ROŻEK, Karol  WKS KOLEJARZ WROCŁAW  POL 
3 PKSZERM WARSZAWA I   CIEŚLIK, Jakub; NOSSARZEWSKI, Antoni; OGONOWSKI, Szymon; SOCHA, Jan  PKSZERM WARSZAWA  POL 
4 UKS MDK OLIMP LUBIN   JAKUBOWSKI, Olaf; KAŁUZIŃSKI, Tomasz; KITLIŃSKI, Bartosz; ŁUCKI, Kacper  UKS MDK OLIMP LUBIN  POL 
5 MKS GRYF MIELEC   KAŹMIERSKI, Maciej; TARACHANOWICZ, Szymon; URBAN, Paweł; URBAN, Piotr  MKS GRYF MIELEC  POL 
6 KS SZPADA WROCŁAW   CHLEBIK, Adam; GRAMZA, Maciej; RUTZ, Stanisław  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
7 MDK NR 1 BYTOM   ADAMCZYK, Patryk; MARCOL, Maciej; MAZURKIEWICZ, Miłosz  MDK NR 1 BYTOM  POL 
8 SKS FLESZ ŚWIDNICA   KOZŁOWSKI, Arkadiusz; MARCZAK, Jan; MARCZAK, Wojciech; MICHALCZYK, Sebastian  SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL 
9 PIAST GLIWICE   KARDASZEWICZ, Jan; RZYCZNIAK, Wojciech; WESOŁOWSKI, Michał; WESOŁOWSKI, Mikołaj  PIAST GLIWICE  POL 
10 RMKS RYBNIK II   BEZUCH, Krzysztof; MANDRYSZ, Sebastian; PYSZNY, Karol; SOJKA, Dominik  RMKS RYBNIK  POL 
11 KSz WARSZAWIANKA   KĘPCZYŃSKI, Szymon; KRUPA, Kacper; STOKŁOSA, Franciszek  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
12 PKSZERM WARSZAWA II   GLINKA, Jan; KORNASZEWSKI, Stanisław; KORZENIEWSKI, Stanisław; SOCHA, Antoni  PKSZERM WARSZAWA  POL 
Round Scores
Table of 16 Table of 8 (Pl. 1-8) Semi-Finals Finals  
         
(1) RMKS RYBNIK I
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) RMKS RYBNIK I
RMKS RYBNIK / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) RMKS RYBNIK I
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) PIAST GLIWICE
PIAST GLIWICE / POL
 
  45 - 39
[Match Details] 
  (8) PIAST GLIWICE
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(8) SKS FLESZ ŚWIDNICA
SKS FLESZ ŚWIDNICA / POL
 
45 - 37
[Match Details] 
 
    (1) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
(5) MKS GRYF MIELEC
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  45 - 44
[Match Details] 
  (5) MKS GRYF MIELEC
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(12) PKSZERM WARSZAWA II
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
45 - 39
[Match Details] 
   
    (4) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
 
(13) -BYE-    45 - 44
[Match Details] 
 
  (4) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
 
(4) UKS MDK OLIMP LUBIN
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
   
    (1) PKSZERM WARSZAWA I
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(3) PKSZERM WARSZAWA I
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  45 - 35
[Match Details] 
  (3) PKSZERM WARSZAWA I
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) PKSZERM WARSZAWA I
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(11) KSz WARSZAWIANKA
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  45 - 28
[Match Details] 
   
  (6) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
     
(6) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
45 - 25
[Match Details] 
     
    (2) PKSZERM WARSZAWA I
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(7) MDK NR 1 BYTOM
MDK NR 1 BYTOM / POL
 
  45 - 33
[Match Details] 
 
  (7) RMKS RYBNIK II
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(10) RMKS RYBNIK II
RMKS RYBNIK / POL
 
45 - 42
[Match Details] 
   
    (2) WKS KOLEJARZ WROCŁAW
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
 
(15) -BYE-    45 - 35
[Match Details] 
 
  (2) WKS KOLEJARZ WROCŁAW
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
 
(2) WKS KOLEJARZ WROCŁAW
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
   
   

Bronze Medal  
   
(4) RMKS RYBNIK I
RMKS RYBNIK / POL
 
  (3) RMKS RYBNIK I
RMKS RYBNIK / POL
 
(3) WKS KOLEJARZ WROCŁAW
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
45 - 42
[Match Details] 
   

Table of 4 (Pl. 5-8) Table of 2 (Pl. 5-6)  
     
(8) PIAST GLIWICE
PIAST GLIWICE / POL
 
  (5) MKS GRYF MIELEC
MKS GRYF MIELEC / POL
 
(5) MKS GRYF MIELEC
MKS GRYF MIELEC / POL
 
45 - 43
[Match Details] 
    (5) MKS GRYF MIELEC
MKS GRYF MIELEC / POL
 
(6) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  45 - 35
[Match Details] 
  (6) KS SZPADA WROCŁAW
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(7) RMKS RYBNIK II
RMKS RYBNIK / POL
 
45 - 40
[Match Details] 
 
   

Table of 2 (Pl. 7-8)  
   
(8) PIAST GLIWICE
PIAST GLIWICE / POL
 
  (7) PIAST GLIWICE
PIAST GLIWICE / POL
 
(7) RMKS RYBNIK II
RMKS RYBNIK / POL
 
45 - 37
[Match Details] 
   

Table of 16, bout #2 of 8
# SKS FLESZ ŚWIDNICA HS Score Score HS PIAST GLIWICE #
6 MARCZAK, Jan 3 3 5 5 RZYCZNIAK, Wojciech 3
5 MICHALCZYK, Sebastian 3 6 10 5 WESOŁOWSKI, Michał 1
4 KOZŁOWSKI, Arkadiusz 3 9 15 5 KARDASZEWICZ, Jan 2
6 MARCZAK, Jan 4 13 20 5 WESOŁOWSKI, Michał 1
4 KOZŁOWSKI, Arkadiusz 6 19 23 3 RZYCZNIAK, Wojciech 3
5 MICHALCZYK, Sebastian 6 25 27 4 KARDASZEWICZ, Jan 2
4 KOZŁOWSKI, Arkadiusz 5 30 33 6 WESOŁOWSKI, Michał 1
6 MARCZAK, Jan 4 34 40 7 KARDASZEWICZ, Jan 2
5 MICHALCZYK, Sebastian 3 37 45 5 RZYCZNIAK, Wojciech 3
      D37 V45      
Ref:  KONIECZNY, Tomasz  AZS AWF WARSZAWA / POL
Table of 16, bout #3 of 8
# PKSZERM WARSZAWA II HS Score Score HS MKS GRYF MIELEC #
6 KORNASZEWSKI, Stanisław 5 5 4 4 URBAN, Piotr 3
5 SOCHA, Antoni 1 6 4 0 TARACHANOWICZ, Szymon 1
4 GLINKA, Jan 5 11 15 11 URBAN, Paweł 2
6 KORNASZEWSKI, Stanisław 9 20 17 2 KAŹMIERSKI, Maciej R
4 GLINKA, Jan 4 24 25 8 URBAN, Piotr 3
5 SOCHA, Antoni 6 30 29 4 URBAN, Paweł 2
R KORZENIEWSKI, Stanisław 2 32 35 6 KAŹMIERSKI, Maciej R
6 KORNASZEWSKI, Stanisław 3 35 40 5 URBAN, Paweł 2
5 SOCHA, Antoni 4 39 45 5 URBAN, Piotr 3
      D39 V45      
Ref:  WALOCHA, Aleksandra  KKS KRAKÓW / POL
Table of 16, bout #6 of 8
# KS SZPADA WROCŁAW HS Score Score HS KSz WARSZAWIANKA #
6 GRAMZA, Maciej 4 4 2 2 KRUPA, Kacper 3
5 RUTZ, Stanisław 5 9 7 5 KĘPCZYŃSKI, Szymon 1
4 CHLEBIK, Adam 5 14 9 2 STOKŁOSA, Franciszek 2
6 GRAMZA, Maciej 6 20 10 1 KĘPCZYŃSKI, Szymon 1
4 CHLEBIK, Adam 5 25 13 3 KRUPA, Kacper 3
5 RUTZ, Stanisław 5 30 17 4 STOKŁOSA, Franciszek 2
4 CHLEBIK, Adam 5 35 18 1 KĘPCZYŃSKI, Szymon 1
6 GRAMZA, Maciej 5 40 20 2 STOKŁOSA, Franciszek 2
5 RUTZ, Stanisław 5 45 25 5 KRUPA, Kacper 3
      V45 D25      
Ref:  PŁOCIENNIK, Stanisław  WARTA ŚREM / POL
Table of 16, bout #7 of 8
# RMKS RYBNIK II HS Score Score HS MDK NR 1 BYTOM #
3 MANDRYSZ, Sebastian 1 1 5 5 MARCOL, Maciej 6
1 SOJKA, Dominik 4 5 10 5 ADAMCZYK, Patryk 5
2 PYSZNY, Karol 9 14 15 5 MAZURKIEWICZ, Miłosz 4
1 SOJKA, Dominik 2 16 20 5 MARCOL, Maciej 6
3 MANDRYSZ, Sebastian 9 25 22 2 MAZURKIEWICZ, Miłosz 4
2 PYSZNY, Karol 5 30 26 4 ADAMCZYK, Patryk 5
1 SOJKA, Dominik 5 35 28 2 MAZURKIEWICZ, Miłosz 4
2 PYSZNY, Karol 3 38 34 6 MARCOL, Maciej 6
3 MANDRYSZ, Sebastian 7 45 42 8 ADAMCZYK, Patryk 5
      V45 D42      
Ref:  DOBROWOLSKI, Rafał  ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL
Table of 8 (Pl. 1-8), bout #1 of 4
# PIAST GLIWICE HS Score Score HS RMKS RYBNIK I #
6 KARDASZEWICZ, Jan 5 5 2 2 HUWER, Kamil 3
5 RZYCZNIAK, Wojciech 5 10 6 4 MUSIOLIK, Bartłomiej 1
4 WESOŁOWSKI, Michał 5 15 14 8 TUMAS, Marcin 2
6 KARDASZEWICZ, Jan 1 16 20 6 MUSIOLIK, Bartłomiej 1
4 WESOŁOWSKI, Michał 3 19 25 5 HUWER, Kamil 3
5 RZYCZNIAK, Wojciech 5 24 27 2 TUMAS, Marcin 2
4 WESOŁOWSKI, Michał 4 28 35 8 MUSIOLIK, Bartłomiej 1
6 KARDASZEWICZ, Jan 5 33 40 5 TUMAS, Marcin 2
5 RZYCZNIAK, Wojciech 6 39 45 5 HUWER, Kamil 3
      D39 V45      
Ref:  MILONE, Roberto  POL
Table of 8 (Pl. 1-8), bout #2 of 4
# UKS MDK OLIMP LUBIN HS Score Score HS MKS GRYF MIELEC #
3 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 5 5 3 3 URBAN, Paweł 6
1 JAKUBOWSKI, Olaf 3 8 9 6 URBAN, Piotr 5
2 KITLIŃSKI, Bartosz 6 14 15 6 KAŹMIERSKI, Maciej 4
1 JAKUBOWSKI, Olaf 0 14 15 0 URBAN, Paweł 6
3 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 9 23 25 10 KAŹMIERSKI, Maciej 4
2 KITLIŃSKI, Bartosz 5 28 30 5 URBAN, Piotr 5
1 JAKUBOWSKI, Olaf 0 28 34 4 KAŹMIERSKI, Maciej 4
2 KITLIŃSKI, Bartosz 8 36 40 6 URBAN, Paweł 6
3 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 9 45 44 4 URBAN, Piotr 5
      V45 D44      
Ref:  CZECHOWSKI, Lech  PKSZERM WARSZAWA / POL
Table of 8 (Pl. 1-8), bout #3 of 4
# KS SZPADA WROCŁAW HS Score Score HS PKSZERM WARSZAWA I #
3 RUTZ, Stanisław 3 3 5 5 CIEŚLIK, Jakub 6
1 GRAMZA, Maciej 1 4 10 5 SOCHA, Jan 5
2 CHLEBIK, Adam 4 8 15 5 NOSSARZEWSKI, Antoni 4
1 GRAMZA, Maciej 1 9 20 5 CIEŚLIK, Jakub 6
3 RUTZ, Stanisław 3 12 25 5 NOSSARZEWSKI, Antoni 4
2 CHLEBIK, Adam 2 14 30 5 SOCHA, Jan 5
1 GRAMZA, Maciej 4 18 35 5 NOSSARZEWSKI, Antoni 4
2 CHLEBIK, Adam 5 23 40 5 CIEŚLIK, Jakub 6
3 RUTZ, Stanisław 5 28 45 5 SOCHA, Jan 5
      D28 V45      
Ref:  MILONE, Dominika  WROCŁAWIANIE / POL
Table of 8 (Pl. 1-8), bout #4 of 4
# WKS KOLEJARZ WROCŁAW HS Score Score HS RMKS RYBNIK II #
6 KRZYŻYŃSKI, Artur 5 5 3 3 MANDRYSZ, Sebastian 3
5 NOGANOWICZ, Karol 5 10 7 4 SOJKA, Dominik 1
4 GODLEWSKI, Bartłomiej 5 15 11 4 PYSZNY, Karol 2
6 KRZYŻYŃSKI, Artur 5 20 18 7 SOJKA, Dominik 1
4 GODLEWSKI, Bartłomiej 5 25 22 4 MANDRYSZ, Sebastian 3
5 NOGANOWICZ, Karol 5 30 22 0 PYSZNY, Karol 2
4 GODLEWSKI, Bartłomiej 5 35 28 6 SOJKA, Dominik 1
6 KRZYŻYŃSKI, Artur 5 40 31 3 PYSZNY, Karol 2
5 NOGANOWICZ, Karol 5 45 35 4 MANDRYSZ, Sebastian 3
      V45 D35      
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL
Semi-Finals, bout #1 of 2
# UKS MDK OLIMP LUBIN HS Score Score HS RMKS RYBNIK I #
6 KITLIŃSKI, Bartosz 4 4 5 5 HUWER, Kamil 3
5 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 6 10 8 3 MUSIOLIK, Bartłomiej 1
4 JAKUBOWSKI, Olaf 5 15 11 3 TUMAS, Marcin 2
6 KITLIŃSKI, Bartosz 5 20 18 7 MUSIOLIK, Bartłomiej 1
4 JAKUBOWSKI, Olaf 3 23 24 6 HUWER, Kamil 3
5 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 5 28 27 3 TUMAS, Marcin 2
4 JAKUBOWSKI, Olaf 3 31 35 8 MUSIOLIK, Bartłomiej 1
6 KITLIŃSKI, Bartosz 6 37 40 5 TUMAS, Marcin 2
5 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 8 45 44 4 HUWER, Kamil 3
      V45 D44      
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL
Semi-Finals, bout #2 of 2
# WKS KOLEJARZ WROCŁAW HS Score Score HS PKSZERM WARSZAWA I #
6 KRZYŻYŃSKI, Artur 2 2 3 3 SOCHA, Jan 3
5 NOGANOWICZ, Karol 8 10 8 5 NOSSARZEWSKI, Antoni 1
4 GODLEWSKI, Bartłomiej 1 11 15 7 CIEŚLIK, Jakub 2
6 KRZYŻYŃSKI, Artur 4 15 20 5 NOSSARZEWSKI, Antoni 1
4 GODLEWSKI, Bartłomiej 1 16 25 5 SOCHA, Jan 3
5 NOGANOWICZ, Karol 6 22 30 5 CIEŚLIK, Jakub 2
4 GODLEWSKI, Bartłomiej 4 26 35 5 NOSSARZEWSKI, Antoni 1
6 KRZYŻYŃSKI, Artur 5 31 40 5 CIEŚLIK, Jakub 2
5 NOGANOWICZ, Karol 2 33 45 5 SOCHA, Jan 3
      D33 V45      
Ref:  MILONE, Roberto  POL
Finals, bout #1 of 1
# PKSZERM WARSZAWA I HS Score Score HS UKS MDK OLIMP LUBIN #
6 CIEŚLIK, Jakub 1 1 5 5 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 3
5 SOCHA, Jan 9 10 6 1 JAKUBOWSKI, Olaf 1
4 NOSSARZEWSKI, Antoni 5 15 9 3 KITLIŃSKI, Bartosz 2
6 CIEŚLIK, Jakub 5 20 12 3 JAKUBOWSKI, Olaf 1
4 NOSSARZEWSKI, Antoni 5 25 18 6 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 3
5 SOCHA, Jan 5 30 19 1 KITLIŃSKI, Bartosz 2
4 NOSSARZEWSKI, Antoni 5 35 24 5 JAKUBOWSKI, Olaf 1
6 CIEŚLIK, Jakub 5 40 27 3 KITLIŃSKI, Bartosz 2
5 SOCHA, Jan 5 45 35 8 KAŁUZIŃSKI, Tomasz 3
      V45 D35      
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL
Table of 4 (Pl. 5-8), bout #1 of 2
# MKS GRYF MIELEC HS Score Score HS PIAST GLIWICE #
3 URBAN, Piotr 2 2 5 5 KARDASZEWICZ, Jan 6
1 KAŹMIERSKI, Maciej 7 9 10 5 RZYCZNIAK, Wojciech 5
2 URBAN, Paweł 2 11 15 5 WESOŁOWSKI, Mikołaj 4
1 KAŹMIERSKI, Maciej 6 17 20 5 KARDASZEWICZ, Jan 6
3 URBAN, Piotr 7 24 25 5 WESOŁOWSKI, Mikołaj 4
2 URBAN, Paweł 3 27 30 5 RZYCZNIAK, Wojciech 5
1 KAŹMIERSKI, Maciej 6 33 35 5 WESOŁOWSKI, Mikołaj 4
2 URBAN, Paweł 2 35 40 5 KARDASZEWICZ, Jan 6
3 URBAN, Piotr 10 45 43 3 RZYCZNIAK, Wojciech 5
      V45 D43      
Ref:  KONIECZNY, Tomasz  AZS AWF WARSZAWA / POL
Table of 4 (Pl. 5-8), bout #2 of 2
# RMKS RYBNIK II HS Score Score HS KS SZPADA WROCŁAW #
6 SOJKA, Dominik 5 5 4 4 RUTZ, Stanisław 3
5 MANDRYSZ, Sebastian 5 10 7 3 GRAMZA, Maciej 1
4 BEZUCH, Krzysztof 5 15 14 7 CHLEBIK, Adam 2
6 SOJKA, Dominik 5 20 19 5 GRAMZA, Maciej 1
R PYSZNY, Karol 3 23 24 5 RUTZ, Stanisław 3
5 MANDRYSZ, Sebastian 5 28 30 6 CHLEBIK, Adam 2
4 BEZUCH, Krzysztof 5 33 35 5 GRAMZA, Maciej 1
6 SOJKA, Dominik 2 35 40 5 CHLEBIK, Adam 2
5 MANDRYSZ, Sebastian 5 40 45 5 RUTZ, Stanisław 3
      D40 V45      
Ref:  DOBROWOLSKI, Rafał  ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL
Table of 2 (Pl. 5-6), bout #1 of 1
# KS SZPADA WROCŁAW HS Score Score HS MKS GRYF MIELEC #
6 CHLEBIK, Adam 4 4 5 5 URBAN, Piotr 3
5 RUTZ, Stanisław 6 10 6 1 KAŹMIERSKI, Maciej 1
4 GRAMZA, Maciej 4 14 15 9 URBAN, Paweł 2
6 CHLEBIK, Adam 2 16 20 5 KAŹMIERSKI, Maciej 1
4 GRAMZA, Maciej 1 17 25 5 URBAN, Piotr 3
5 RUTZ, Stanisław 3 20 30 5 URBAN, Paweł 2
4 GRAMZA, Maciej 6 26 35 5 KAŹMIERSKI, Maciej 1
6 CHLEBIK, Adam 5 31 40 5 URBAN, Paweł 2
5 RUTZ, Stanisław 4 35 45 5 URBAN, Piotr 3
      D35 V45      
Ref:  DOBROWOLSKI, Rafał  ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL
Bronze Medal, bout #1 of 1
# WKS KOLEJARZ WROCŁAW HS Score Score HS RMKS RYBNIK I #
3 NOGANOWICZ, Karol 3 3 5 5 MUSIOLIK, Bartłomiej 6
1 GODLEWSKI, Bartłomiej 1 4 8 3 HUWER, Kamil 5
2 KRZYŻYŃSKI, Artur 7 11 15 7 WAŁACH, Wiktor 4
1 GODLEWSKI, Bartłomiej 6 17 20 5 MUSIOLIK, Bartłomiej 6
3 NOGANOWICZ, Karol 5 22 25 5 TUMAS, Marcin R
2 KRZYŻYŃSKI, Artur 2 24 30 5 HUWER, Kamil 5
1 GODLEWSKI, Bartłomiej 7 31 35 5 TUMAS, Marcin R
2 KRZYŻYŃSKI, Artur 3 34 37 2 MUSIOLIK, Bartłomiej 6
3 NOGANOWICZ, Karol 8 42 45 8 HUWER, Kamil 5
      D42 V45      
Ref:  MILONE, Roberto  POL
Table of 2 (Pl. 7-8), bout #1 of 1
# RMKS RYBNIK II HS Score Score HS PIAST GLIWICE #
3 MANDRYSZ, Sebastian 5 5 4 4 KARDASZEWICZ, Jan 6
1 SOJKA, Dominik 5 10 7 3 RZYCZNIAK, Wojciech 5
2 PYSZNY, Karol 5 15 12 5 WESOŁOWSKI, Mikołaj 4
1 SOJKA, Dominik 5 20 19 7 KARDASZEWICZ, Jan 6
3 MANDRYSZ, Sebastian 4 24 25 6 WESOŁOWSKI, Mikołaj 4
R BEZUCH, Krzysztof 4 28 30 5 RZYCZNIAK, Wojciech 5
1 SOJKA, Dominik 2 30 35 5 WESOŁOWSKI, Mikołaj 4
2 PYSZNY, Karol 6 36 40 5 KARDASZEWICZ, Jan 6
3 MANDRYSZ, Sebastian 1 37 45 5 RZYCZNIAK, Wojciech 5
      D37 V45      
Ref:  WALOCHA, Aleksandra  KKS KRAKÓW / POL

Final Results
Event finished at 12:55
Place Name Club(s) Country Members
1 PKSZERM WARSZAWA I PKSZERM WARSZAWA  POL  CIEŚLIK, NOSSARZEWSKI, OGONOWSKI, SOCHA 
2 UKS MDK OLIMP LUBIN UKS MDK OLIMP LUBIN  POL  JAKUBOWSKI, KAŁUZIŃSKI, KITLIŃSKI, ŁUCKI 
3 RMKS RYBNIK I RMKS RYBNIK  POL  HUWER, MUSIOLIK, TUMAS, WAŁACH 
4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW WKS KOLEJARZ WROCŁAW  POL  GODLEWSKI, KRZYŻYŃSKI, NOGANOWICZ, ROŻEK 
5 MKS GRYF MIELEC MKS GRYF MIELEC  POL  KAŹMIERSKI, TARACHANOWICZ, URBAN, URBAN 
6 KS SZPADA WROCŁAW KS SZPADA WROCŁAW  POL  CHLEBIK, GRAMZA, RUTZ 
7 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE  POL  KARDASZEWICZ, RZYCZNIAK, WESOŁOWSKI, WESOŁOWSKI 
8 RMKS RYBNIK II RMKS RYBNIK  POL  BEZUCH, MANDRYSZ, PYSZNY, SOJKA 
9 MDK NR 1 BYTOM MDK NR 1 BYTOM  POL  ADAMCZYK, MARCOL, MAZURKIEWICZ 
10 SKS FLESZ ŚWIDNICA SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL  KOZŁOWSKI, MARCZAK, MARCZAK, MICHALCZYK 
11 KSz WARSZAWIANKA KSZ WARSZAWIANKA  POL  KĘPCZYŃSKI, KRUPA, STOKŁOSA 
12 PKSZERM WARSZAWA II PKSZERM WARSZAWA  POL  GLINKA, KORNASZEWSKI, KORZENIEWSKI, SOCHA