Round #1 - Poule
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country Status
1 KLASIK, Alicja RMKS RYBNIK  POL 
2 STASZULONEK, Karolina PIAST GLIWICE  POL 
3 JANELLI, Zofia KS SZPADA WROCŁAW  POL 
4 ZGRYŹNIAK, Kinga RMKS RYBNIK  POL 
5 MARUCHA, Weronika SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL 
6 SULEJ, Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA  POL 
7 KWIECIEŃ, Julia MUSZKIETER GLIWICE  POL 
8 PĘKAŁA, Beata RMKS RYBNIK  POL 
9 WIKTOR, Weronika PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
10 WRÓBLEWSKA, Agata 10  WKS KOLEJARZ WROCŁAW  POL 
11 PARYSEK, Zofia 11  SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL 
12 FRYSTACKA, Patrycja 12  RMKS RYBNIK  POL 
13 GWÓŹDŹ, Julia 13  BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL 
14 KLUGHARDT, Gloria 14  UKS MDK OLIMP LUBIN  POL 
15 SABALSKA, Ewelina 15  MKS KUSY SZCZECIN  POL 
16 ZIĘTEK, Patrycja 16  BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL 
17 ZACHOROWSKA, Aleksandra 17  MUSZKIETER GLIWICE  POL 
18 WŁOCZKA, Oliwia 18  BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL 
19 RAKOCZY, Natalia 19  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
20 TOMASZEWSKA, Natalia 20  MKS KUSY SZCZECIN  POL 
21 SZKLAR, Katarzyna 21  MKS KUSY SZCZECIN  POL 
22 MAJGIER, Klara 22  PIAST GLIWICE  POL 
23 PIOTROWSKA, Aleksandra 23  UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE  POL 
24 OSTROWSKA, Alicja 24  PIAST GLIWICE  POL 
25 KORKUS, Emilia 25  MUSZKIETER GLIWICE  POL 
26 DĘBICKA, Ewa 26  MUSZKIETER GLIWICE  POL 
27 WIECZOREK, Anna 27  MUSZKIETER GLIWICE  POL 
28 PIEJAK, Zofia 28  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
29 KALETA, Karolina 29  UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA  POL 
30 OLCHOWIK, Michalina 30  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
31 SADOWSKA, Paulina 31  UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.  POL 
32 OSADNIK, Maja 32  UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.  POL 
33 DENES, Dominika 33  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
34 KUŚMIERZ, Zuzanna 34  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
35 KRUPA, Kamila 35  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
36 MACIEJAK, Aleksandra 36  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
37 ŁAPKIEWICZ, Julia 37  AZS AWF WARSZAWA  POL 
38 SZULC, Małgorzata 38  RMKS RYBNIK  POL 
39 MAJGIER, Bernadeta 40  PIAST GLIWICE  POL 
40 CHOROSIŃSKA, Matylda 41  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
41 KOBYLNICKA, Michalina 42  PIAST GLIWICE  POL 
42 JAROSZEK, Emilia 43  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
Round Scores
Poule #1
On piste 1  at 11:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
OSTROWSKA, Alicja
PIAST GLIWICE / POL
1 D3 V5 D4 V5 D4 D4 2 0.33 25 25 0
KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
2 V4 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 29 12 +17
KORKUS, Emilia
MUSZKIETER GLIWICE / POL
3 D3 D4 V5 V5 V5 D3 3 0.50 25 22 +3
GWÓŹDŹ, Julia
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
4 V5 D1 D3 V5 D4 D3 2 0.33 21 25 -4
MACIEJAK, Aleksandra
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 D3 D3 D1 D1 V5 D2 1 0.17 15 27 -12
ŁAPKIEWICZ, Julia
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 V5 D0 D3 V5 D2 D4 2 0.33 19 28 -9
KLUGHARDT, Gloria
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
7 V5 D1 V5 V5 V5 V5 5 0.83 26 21 +5
Referee(s):
CZECHOWSKI, Lech
PKSZERM WARSZAWA / POL

Poule #2
On piste 3  at 11:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
PIOTROWSKA, Aleksandra
UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE / POL
1 V5 D1 D4 D3 V5 D4 2 0.33 22 26 -4
CHOROSIŃSKA, Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 D3 D3 D4 D1 V2 V5 2 0.33 18 25 -7
FRYSTACKA, Patrycja
RMKS RYBNIK / POL
3 V5 V5 D4 V5 V3 V5 5 0.83 27 16 +11
STASZULONEK, Karolina
PIAST GLIWICE / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 19 +11
DĘBICKA, Ewa
MUSZKIETER GLIWICE / POL
5 V5 V5 D4 D1 V5 D4 3 0.50 24 20 +4
PARYSEK, Zofia
SKS FLESZ ŚWIDNICA / POL
6 D3 D1 D1 D3 D1 V5 1 0.17 14 23 -9
KRUPA, Kamila
KS SZPADA WROCŁAW / POL
7 V5 D4 D2 D3 V5 D3 2 0.33 22 28 -6
Referee(s):
WALOCHA, Aleksandra
KKS KRAKÓW / POL

Poule #3
On piste 5  at 11:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
JANELLI, Zofia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
1 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0.83 27 18 +9
KUŚMIERZ, Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 D2 D4 V5 D3 D3 D4 1 0.17 21 27 -6
MAJGIER, Klara
PIAST GLIWICE / POL
3 D2 V5 D3 D2 D1 D4 1 0.17 17 29 -12
WIECZOREK, Anna
MUSZKIETER GLIWICE / POL
4 D3 D2 V5 V5 D0 D4 2 0.33 19 24 -5
WRÓBLEWSKA, Agata
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
5 D3 V5 V5 D1 V5 V5 4 0.67 24 18 +6
SABALSKA, Ewelina
MKS KUSY SZCZECIN / POL
6 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0.83 27 15 +12
SZULC, Małgorzata
RMKS RYBNIK / POL
7 D3 V5 V5 V5 D1 D4 3 0.50 23 27 -4
Referee(s):
MILONE, Roberto
POL

Poule #4
On piste 7  at 11:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
OSADNIK, Maja
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. / POL
1 V5 V5 D2 D3 V5 V5 4 0.67 25 23 +2
WIKTOR, Weronika
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D1 V5 V5 V5 V5 V5 5 0.83 26 17 +9
MAJGIER, Bernadeta
PIAST GLIWICE / POL
3 D4 D0 D3 D0 D1 D2 0 0.00 10 30 -20
ZGRYŹNIAK, Kinga
RMKS RYBNIK / POL
4 V5 D2 V5 V5 V5 V5 5 0.83 27 21 +6
SZKLAR, Katarzyna
MKS KUSY SZCZECIN / POL
5 V5 D2 V5 D4 D4 D2 2 0.33 22 23 -1
PIEJAK, Zofia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D4 D4 V5 D4 V5 V5 3 0.50 27 23 +4
ZIĘTEK, Patrycja
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
7 D4 D4 V5 D3 V5 D3 2 0.33 24 24 0
Referee(s):
KONIECZNY, Tomasz
AZS AWF WARSZAWA / POL

Poule #5
On piste 8  at 11:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
OLCHOWIK, Michalina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V5 D2 D3 V5 D1 D2 2 0.33 18 26 -8
TOMASZEWSKA, Natalia
MKS KUSY SZCZECIN / POL
2 D3 D2 V5 D3 D1 D3 1 0.17 17 27 -10
MARUCHA, Weronika
SKS FLESZ ŚWIDNICA / POL
3 V5 V5 V5 V4 D3 V5 5 0.83 27 18 +9
KALETA, Karolina
UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA / POL
4 V5 D2 D4 D3 D4 D2 1 0.17 20 28 -8
PĘKAŁA, Beata
RMKS RYBNIK / POL
5 D3 V5 D3 V5 V5 D4 3 0.50 25 24 +1
ZACHOROWSKA, Aleksandra
MUSZKIETER GLIWICE / POL
6 V5 V5 V5 V5 D4 D3 4 0.67 27 19 +8
JAROSZEK, Emilia
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
7 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0.83 27 19 +8
Referee(s):
DOBROWOLSKI, Rafał
ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL

Poule #6
On piste FIN  at 11:15
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
KWIECIEŃ, Julia
MUSZKIETER GLIWICE / POL
1 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0.83 28 18 +10
SADOWSKA, Paulina
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. / POL
2 D2 D1 D4 D0 D4 D4 0 0.00 15 30 -15
WŁOCZKA, Oliwia
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
3 D2 V5 D4 V5 V5 V5 4 0.67 26 22 +4
RAKOCZY, Natalia
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
4 D2 V5 V5 V5 D2 V4 4 0.67 23 25 -2
KOBYLNICKA, Michalina
PIAST GLIWICE / POL
5 D4 V5 D3 D4 D4 D0 1 0.17 20 25 -5
SULEJ, Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0.83 29 22 +7
DENES, Dominika
KS SZPADA WROCŁAW / POL
7 D3 V5 D4 D3 V5 D4 2 0.33 24 23 +1
Referee(s):
NOWAK, Radosław
MKS KUSY SZCZECIN / POL

Round #2 - DE
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country V V/M HS HR Ind Status
1 KLASIK, Alicja RMKS RYBNIK  POL  1.00  29  12  +17  Advanced
2 STASZULONEK, Karolina PIAST GLIWICE  POL  1.00  30  19  +11  Advanced
3 SABALSKA, Ewelina 15  MKS KUSY SZCZECIN  POL  0.83  27  15  +12  Advanced
4 FRYSTACKA, Patrycja 12  RMKS RYBNIK  POL  0.83  27  16  +11  Advanced
5 KWIECIEŃ, Julia MUSZKIETER GLIWICE  POL  0.83  28  18  +10  Advanced
6T JANELLI, Zofia KS SZPADA WROCŁAW  POL  0.83  27  18  +9  Advanced
6T MARUCHA, Weronika SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL  0.83  27  18  +9  Advanced
8 WIKTOR, Weronika PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0.83  26  17  +9  Advanced
9 JAROSZEK, Emilia 43  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL  0.83  27  19  +8  Advanced
10 SULEJ, Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA  POL  0.83  29  22  +7  Advanced
11 ZGRYŹNIAK, Kinga RMKS RYBNIK  POL  0.83  27  21  +6  Advanced
12 KLUGHARDT, Gloria 14  UKS MDK OLIMP LUBIN  POL  0.83  26  21  +5  Advanced
13 ZACHOROWSKA, Aleksandra 17  MUSZKIETER GLIWICE  POL  0.67  27  19  +8  Advanced
14 WRÓBLEWSKA, Agata 10  WKS KOLEJARZ WROCŁAW  POL  0.67  24  18  +6  Advanced
15 WŁOCZKA, Oliwia 18  BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL  0.67  26  22  +4  Advanced
16 OSADNIK, Maja 32  UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.  POL  0.67  25  23  +2  Advanced
17 RAKOCZY, Natalia 19  PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL  0.67  23  25  -2  Advanced
18 PIEJAK, Zofia 28  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0.50  27  23  +4  Advanced
19 DĘBICKA, Ewa 26  MUSZKIETER GLIWICE  POL  0.50  24  20  +4  Advanced
20 KORKUS, Emilia 25  MUSZKIETER GLIWICE  POL  0.50  25  22  +3  Advanced
21 PĘKAŁA, Beata RMKS RYBNIK  POL  0.50  25  24  +1  Advanced
22 SZULC, Małgorzata 38  RMKS RYBNIK  POL  0.50  23  27  -4  Advanced
23 DENES, Dominika 33  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0.33  24  23  +1  Advanced
24 OSTROWSKA, Alicja 24  PIAST GLIWICE  POL  0.33  25  25  Advanced
25 ZIĘTEK, Patrycja 16  BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL  0.33  24  24  Advanced
26 SZKLAR, Katarzyna 21  MKS KUSY SZCZECIN  POL  0.33  22  23  -1  Advanced
27 PIOTROWSKA, Aleksandra 23  UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE  POL  0.33  22  26  -4  Advanced
28 GWÓŹDŹ, Julia 13  BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL  0.33  21  25  -4  Advanced
29 WIECZOREK, Anna 27  MUSZKIETER GLIWICE  POL  0.33  19  24  -5  Advanced
30 KRUPA, Kamila 35  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0.33  22  28  -6  Advanced
31 CHOROSIŃSKA, Matylda 41  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0.33  18  25  -7  Advanced
32 OLCHOWIK, Michalina 30  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0.33  18  26  -8  Advanced
33 ŁAPKIEWICZ, Julia 37  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.33  19  28  -9  Eliminated
34 KOBYLNICKA, Michalina 42  PIAST GLIWICE  POL  0.17  20  25  -5  Eliminated
35 KUŚMIERZ, Zuzanna 34  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0.17  21  27  -6  Eliminated
36 KALETA, Karolina 29  UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA  POL  0.17  20  28  -8  Eliminated
37 PARYSEK, Zofia 11  SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL  0.17  14  23  -9  Eliminated
38 TOMASZEWSKA, Natalia 20  MKS KUSY SZCZECIN  POL  0.17  17  27  -10  Eliminated
39 MAJGIER, Klara 22  PIAST GLIWICE  POL  0.17  17  29  -12  Eliminated
40 MACIEJAK, Aleksandra 36  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0.17  15  27  -12  Eliminated
41 SADOWSKA, Paulina 31  UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.  POL  0.00  15  30  -15  Eliminated
42 MAJGIER, Bernadeta 40  PIAST GLIWICE  POL  0.00  10  30  -20  Eliminated
Round Scores
View tableau from
Table of 32 Table of 16 Table of 8 Semi-Finals Finals  
           
(1) KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
 
(32) OLCHOWIK, Michalina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
15 - 8
Ref:  WALOCHA, Aleksandra  KKS KRAKÓW / POL 
    (1) KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
 
(17) RAKOCZY, Natalia
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
  15 - 10
Ref:  WALOCHA, Aleksandra  KKS KRAKÓW / POL 
  (16) OSADNIK, Maja
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. / POL
 
 
(16) OSADNIK, Maja
UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. / POL
 
15 - 12
Ref:  DOBROWOLSKI, Rafał  ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL 
 
    (1) KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) JAROSZEK, Emilia
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE / POL
 
  15 - 12
Ref:  KONIECZNY, Tomasz  AZS AWF WARSZAWA / POL 
  (9) OSTROWSKA, Alicja
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(24) OSTROWSKA, Alicja
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 13
Ref:  WALOCHA, Aleksandra  KKS KRAKÓW / POL 
   
    (8) WIKTOR, Weronika
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(25) ZIĘTEK, Patrycja
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
 
  15 - 6
Ref:  MILONE, Roberto  POL 
 
  (8) WIKTOR, Weronika
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(8) WIKTOR, Weronika
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
15 - 14
Ref:  DOBROWOLSKI, Rafał  ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL 
 
    (1) KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
 
(5) KWIECIEŃ, Julia
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
  15 - 4
Ref:  CZECHOWSKI, Lech  PKSZERM WARSZAWA / POL 
  (5) GWÓŹDŹ, Julia
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
 
   
(28) GWÓŹDŹ, Julia
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
 
15 - 11
Ref:  PŁOCIENNIK, Stanisław  WARTA ŚREM / POL 
   
    (5) KLUGHARDT, Gloria
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
   
(21) PĘKAŁA, Beata
RMKS RYBNIK / POL
 
  15 - 12
Ref:  KONIECZNY, Tomasz  AZS AWF WARSZAWA / POL 
   
  (12) KLUGHARDT, Gloria
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
     
(12) KLUGHARDT, Gloria
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
15 - 6
Ref:  MILONE, Dominika  WROCŁAWIANIE / POL 
     
    (4) KLUGHARDT, Gloria
UKS MDK OLIMP LUBIN / POL
 
 
(13) ZACHOROWSKA, Aleksandra
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
  14 - 10
Ref:  PŁOCIENNIK, Stanisław  WARTA ŚREM / POL 
 
  (13) ZACHOROWSKA, Aleksandra
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
   
(20) KORKUS, Emilia
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
15 - 7
Ref:  PŁOCIENNIK, Stanisław  WARTA ŚREM / POL 
   
    (4) FRYSTACKA, Patrycja
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(29) WIECZOREK, Anna
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
  15 - 11
Ref:  PŁOCIENNIK, Stanisław  WARTA ŚREM / POL 
 
  (4) FRYSTACKA, Patrycja
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(4) FRYSTACKA, Patrycja
RMKS RYBNIK / POL
 
7 - 3
Ref:  MILONE, Dominika  WROCŁAWIANIE / POL 
 
    (1) KLASIK, Alicja
RMKS RYBNIK / POL
 
(3) SABALSKA, Ewelina
MKS KUSY SZCZECIN / POL
 
  15 - 7
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL 
  (3) SABALSKA, Ewelina
MKS KUSY SZCZECIN / POL
 
   
(30) KRUPA, Kamila
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
15 - 12
Ref:  CZECHOWSKI, Lech  PKSZERM WARSZAWA / POL 
   
    (3) WRÓBLEWSKA, Agata
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
   
(19) DĘBICKA, Ewa
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
  15 - 11
Ref:  CZECHOWSKI, Lech  PKSZERM WARSZAWA / POL 
   
  (14) WRÓBLEWSKA, Agata
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
     
(14) WRÓBLEWSKA, Agata
WKS KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
15 - 9
Ref:  MILONE, Roberto  POL 
     
    (3) ZGRYŹNIAK, Kinga
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(11) ZGRYŹNIAK, Kinga
RMKS RYBNIK / POL
 
  15 - 12
Ref:  MILONE, Dominika  WROCŁAWIANIE / POL 
   
  (11) ZGRYŹNIAK, Kinga
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(22) SZULC, Małgorzata
RMKS RYBNIK / POL
 
15 - 10
Ref:  CZECHOWSKI, Lech  PKSZERM WARSZAWA / POL 
       
    (6) ZGRYŹNIAK, Kinga
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(27) PIOTROWSKA, Aleksandra
UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE / POL
 
  15 - 10
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL 
     
  (6) PIOTROWSKA, Aleksandra
UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE / POL
 
     
(6) MARUCHA, Weronika
SKS FLESZ ŚWIDNICA / POL
 
5 - 4
Ref:  MILONE, Roberto  POL 
     
    (2) ZGRYŹNIAK, Kinga
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(7) JANELLI, Zofia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  15 - 7
Ref:  MILONE, Roberto  POL 
 
  (7) JANELLI, Zofia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(26) SZKLAR, Katarzyna
MKS KUSY SZCZECIN / POL
 
15 - 9
Ref:  KONIECZNY, Tomasz  AZS AWF WARSZAWA / POL 
   
    (7) SULEJ, Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(23) DENES, Dominika
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  15 - 13
Ref:  MILONE, Dominika  WROCŁAWIANIE / POL 
   
  (10) SULEJ, Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(10) SULEJ, Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
15 - 12
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL 
     
    (2) SULEJ, Zuzanna
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(15) WŁOCZKA, Oliwia
BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE / POL
 
  15 - 8
Ref:  CZECHOWSKI, Lech  PKSZERM WARSZAWA / POL 
 
  (15) PIEJAK, Zofia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(18) PIEJAK, Zofia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
15 - 11
Ref:  KONIECZNY, Tomasz  AZS AWF WARSZAWA / POL 
   
    (2) PIEJAK, Zofia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(31) CHOROSIŃSKA, Matylda
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  15 - 14
Ref:  DOBROWOLSKI, Rafał  ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL 
 
  (2) STASZULONEK, Karolina
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(2) STASZULONEK, Karolina
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 3
Ref:  NOWAK, Radosław  MKS KUSY SZCZECIN / POL 
 
   

Final Results
Event finished at 18:05
Place Name Club(s) Country
1 KLASIK, Alicja RMKS RYBNIK  POL 
2 ZGRYŹNIAK, Kinga RMKS RYBNIK  POL 
3T KLUGHARDT, Gloria UKS MDK OLIMP LUBIN  POL 
3T SULEJ, Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA  POL 
5 FRYSTACKA, Patrycja RMKS RYBNIK  POL 
6 WIKTOR, Weronika PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 WRÓBLEWSKA, Agata WKS KOLEJARZ WROCŁAW  POL 
8 PIEJAK, Zofia UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
9 STASZULONEK, Karolina PIAST GLIWICE  POL 
10 SABALSKA, Ewelina MKS KUSY SZCZECIN  POL 
11 JANELLI, Zofia KS SZPADA WROCŁAW  POL 
12 ZACHOROWSKA, Aleksandra MUSZKIETER GLIWICE  POL 
13 OSADNIK, Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.  POL 
14 OSTROWSKA, Alicja PIAST GLIWICE  POL 
15 PIOTROWSKA, Aleksandra UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE  POL 
16 GWÓŹDŹ, Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL 
17 KWIECIEŃ, Julia MUSZKIETER GLIWICE  POL 
18 MARUCHA, Weronika SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL 
19 JAROSZEK, Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
20 WŁOCZKA, Oliwia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL 
21 RAKOCZY, Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE  POL 
22 DĘBICKA, Ewa MUSZKIETER GLIWICE  POL 
23 KORKUS, Emilia MUSZKIETER GLIWICE  POL 
24 PĘKAŁA, Beata RMKS RYBNIK  POL 
25 SZULC, Małgorzata RMKS RYBNIK  POL 
26 DENES, Dominika KS SZPADA WROCŁAW  POL 
27 ZIĘTEK, Patrycja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE  POL 
28 SZKLAR, Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN  POL 
29 WIECZOREK, Anna MUSZKIETER GLIWICE  POL 
30 KRUPA, Kamila KS SZPADA WROCŁAW  POL 
31 CHOROSIŃSKA, Matylda KSZ WARSZAWIANKA  POL 
32 OLCHOWIK, Michalina KSZ WARSZAWIANKA  POL 
33 ŁAPKIEWICZ, Julia AZS AWF WARSZAWA  POL 
34 KOBYLNICKA, Michalina PIAST GLIWICE  POL 
35 KUŚMIERZ, Zuzanna KSZ WARSZAWIANKA  POL 
36 KALETA, Karolina UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA  POL 
37 PARYSEK, Zofia SKS FLESZ ŚWIDNICA  POL 
38 TOMASZEWSKA, Natalia MKS KUSY SZCZECIN  POL 
39 MAJGIER, Klara PIAST GLIWICE  POL 
40 MACIEJAK, Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
41 SADOWSKA, Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.  POL 
42 MAJGIER, Bernadeta PIAST GLIWICE  POL