Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Kraj Status
1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5,666667  BRONIKOWSKA, Zofia; KRĘC, Emilia; MATYSIAK, Katarzyna; WISOKY, Weronika  POL 
2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8,666667  JEGLIŃSKA, Aleksandra; LIDZBARSKA, Julia; MECH, Marta; TOPORSKA, Joanna  POL 
3 I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11,66667  DĘBICKA, Oliwia; KOŁODZIEJCZYK, Malwina; OKLIŃSKA, Marta; SZEWCZYK, Wiktoria  POL 
4 I WROCŁAWIANIE 19,66667  BYTNER, Malwina; ŁAWSKA, Magdalena; TURKIEWICZ, Katarzyna; WYWIAŁ, Zuzanna  POL 
5 I AZS AWF POZNAŃ 20,33333  CICHOCKA, Konstancja; LACHMAN, Antonina; SUCHOMSKA, Zuzanna; WIECZOREK, Aleksandra  POL 
6 AZS AWF WARSZAWA 23  BAN, Zofia; DANIEWSKA, Michalina; SADOWSKA, Jagoda; WŁOSIŃSKA, Julia  POL 
7 D' ARTAGNAN URSYNÓW 24  ARCISZEWSKA, Oliwia; GONDEK, Natalia; KLUSZCZYŃSKA, Sandra; ROGÓŻ, Alicja  POL 
8 MKS KUSY SZCZECIN 25,66667  DARDA, Paulina; JABŁONOWSKA, Kaja; SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja  POL 
9 IKS LESZNO 27  KOLAK, Ewelina; NECZYŃSKA, Adrianna; TOMCZAK, Renata  POL 
10 UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA 35  DEJCZER, Natasza; WASILCZUK, Dominika; WASILCZUK, Karolina  POL 
11 II AZS AWF POZNAŃ 38,66667  HAŁABURDA, Zofia; JÓŹWIAK, Zuzanna; LISZKA, Aleksandra  POL 
12 II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 43,33333  KOZŁOWSKA, Alicja; NIECIECKA, Aleksandra; RUDZIŃSKA, Patrycja; SZMIT, Laura  POL 
13 POLONIA 1912 LESZNO 47  GOŁEMBSKA, Katarzyna; PIJACZYŃSKA, Kinga; PRAŁAT, Klaudia; TULEWICZ, Sandra  POL 
14 II WROCŁAWIANIE 58  PANDER, Julia; TROJANOWSKA, Hanna; ZIOBROWSKA, Natalia  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Finał  
         
(1) WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
POL
 
  (1) WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
POL
 
(16) -BYE-   
    (1) WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
POL
 
(9) IKS LESZNO
POL
 
  45 - 32
[Szczegóły meczu] 
  (8) IKS LESZNO
POL
 
 
(8) MKS KUSY SZCZECIN
POL
 
45 - 41
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
POL
 
(5) I AZS AWF POZNAŃ
POL
 
  45 - 29
[Szczegóły meczu] 
  (5) I AZS AWF POZNAŃ
POL
 
   
(12) II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
45 - 24
[Szczegóły meczu] 
   
    (4) I WROCŁAWIANIE
POL
 
 
(13) POLONIA 1912 LESZNO
POL
 
  45 - 42
[Szczegóły meczu] 
 
  (4) I WROCŁAWIANIE
POL
 
 
(4) I WROCŁAWIANIE
POL
 
45 - 30
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
POL
 
(3) I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
  45 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (3) I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
   
(14) II WROCŁAWIANIE
POL
 
45 - 15
[Szczegóły meczu] 
   
    (3) I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
   
(11) II AZS AWF POZNAŃ
POL
 
  45 - 33
[Szczegóły meczu] 
   
  (6) AZS AWF WARSZAWA
POL
 
     
(6) AZS AWF WARSZAWA
POL
 
Przeciwnik wycofał się
[Szczegóły meczu] 
     
    (2) KS AZS AWFIS GDAŃSK
POL
 
 
(7) D' ARTAGNAN URSYNÓW
POL
 
  45 - 28
[Szczegóły meczu] 
 
  (7) UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA
POL
 
   
(10) UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA
POL
 
45 - 43
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) KS AZS AWFIS GDAŃSK
POL
 
 
(15) -BYE-    44 - 36
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) KS AZS AWFIS GDAŃSK
POL
 
 
(2) KS AZS AWFIS GDAŃSK
POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) I WROCŁAWIANIE
POL
 
  (3) I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
(3) I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
45 - 31
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) IKS LESZNO
POL
 
  (5) IKS LESZNO
POL
 
(5) I AZS AWF POZNAŃ
POL
 
45 - 43
[Szczegóły meczu] 
    (5) IKS LESZNO
POL
 
(6) AZS AWF WARSZAWA
POL
 
  45 - 41
[Szczegóły meczu] 
  (6) AZS AWF WARSZAWA
POL
 
 
(7) UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA
POL
 
45 - 38
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) I AZS AWF POZNAŃ
POL
 
  (7) I AZS AWF POZNAŃ
POL
 
(7) UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA
POL
 
45 - 40
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) -BYE- 
  (9) MKS KUSY SZCZECIN
POL
 
(9) MKS KUSY SZCZECIN
POL
 
 
    (9) MKS KUSY SZCZECIN
POL
 
(12) II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
  45 - 39
[Szczegóły meczu] 
  (12) II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
 
(13) POLONIA 1912 LESZNO
POL
 
45 - 22
[Szczegóły meczu] 
 
    (9) D' ARTAGNAN URSYNÓW
POL
 
(14) II WROCŁAWIANIE
POL
 
  45 - 40
[Szczegóły meczu] 
  (11) II WROCŁAWIANIE
POL
 
   
(11) -BYE-       
    (10) D' ARTAGNAN URSYNÓW
POL
 
 
(10) D' ARTAGNAN URSYNÓW
POL
 
  45 - 28
[Szczegóły meczu] 
 
  (10) D' ARTAGNAN URSYNÓW
POL
 
 
(15) -BYE-     
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
POL
 
  (11) II WROCŁAWIANIE
POL
 
(11) II WROCŁAWIANIE
POL
 
45 - 44
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) -BYE- 
  (13) POLONIA 1912 LESZNO
POL
 
(13) POLONIA 1912 LESZNO
POL
 
 
    (13) POLONIA 1912 LESZNO
POL
 
(14) -BYE-     
  (14) -BYE-   
(15) -BYE-     
   

Tabela T16, walka nr 2 z 8
# MKS KUSY SZCZECIN TZ Wynik Wynik TZ IKS LESZNO #
6 JABŁONOWSKA, Kaja 3 3 5 5 TOMCZAK, Renata 3
5 DARDA, Paulina 7 10 7 2 KOLAK, Ewelina 1
4 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 4 14 11 4 NECZYŃSKA, Adrianna 2
6 JABŁONOWSKA, Kaja 6 20 13 2 KOLAK, Ewelina 1
4 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 3 23 25 12 TOMCZAK, Renata 3
5 DARDA, Paulina 3 26 30 5 NECZYŃSKA, Adrianna 2
4 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 9 35 34 4 KOLAK, Ewelina 1
6 JABŁONOWSKA, Kaja 5 40 37 3 NECZYŃSKA, Adrianna 2
5 DARDA, Paulina 1 41 45 8 TOMCZAK, Renata 3
      D41 V45      
Tabela T16, walka nr 3 z 8
# II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU TZ Wynik Wynik TZ I AZS AWF POZNAŃ #
6 RUDZIŃSKA, Patrycja 3 3 5 5 WIECZOREK, Aleksandra 3
5 SZMIT, Laura 4 7 10 5 LACHMAN, Antonina 1
4 NIECIECKA, Aleksandra 3 10 15 5 SUCHOMSKA, Zuzanna 2
6 RUDZIŃSKA, Patrycja 1 11 20 5 LACHMAN, Antonina 1
4 NIECIECKA, Aleksandra 1 12 25 5 WIECZOREK, Aleksandra 3
5 SZMIT, Laura 6 18 30 5 SUCHOMSKA, Zuzanna 2
R KOZŁOWSKA, Alicja 1 19 35 5 LACHMAN, Antonina 1
6 RUDZIŃSKA, Patrycja 1 20 40 5 SUCHOMSKA, Zuzanna 2
5 SZMIT, Laura 4 24 45 5 WIECZOREK, Aleksandra 3
      D24 V45      
Tabela T16, walka nr 4 z 8
# I WROCŁAWIANIE TZ Wynik Wynik TZ POLONIA 1912 LESZNO #
6 TURKIEWICZ, Katarzyna 1 1 5 5 PIJACZYŃSKA, Kinga 3
5 ŁAWSKA, Magdalena 7 8 10 5 TULEWICZ, Sandra 1
4 WYWIAŁ, Zuzanna 2 10 15 5 PRAŁAT, Klaudia 2
6 TURKIEWICZ, Katarzyna 5 15 17 2 TULEWICZ, Sandra 1
4 WYWIAŁ, Zuzanna 7 22 19 2 PIJACZYŃSKA, Kinga 3
5 ŁAWSKA, Magdalena 8 30 21 2 PRAŁAT, Klaudia 2
4 WYWIAŁ, Zuzanna 0 30 21 0 TULEWICZ, Sandra 1
R BYTNER, Malwina 10 40 28 7 PRAŁAT, Klaudia 2
5 ŁAWSKA, Magdalena 5 45 30 2 PIJACZYŃSKA, Kinga 3
      V45 D30      
Tabela T16, walka nr 5 z 8
# II WROCŁAWIANIE TZ Wynik Wynik TZ I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU #
6 PANDER, Julia 2 2 5 5 OKLIŃSKA, Marta 3
5 TROJANOWSKA, Hanna 2 4 10 5 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 1
4 ZIOBROWSKA, Natalia 0 4 15 5 SZEWCZYK, Wiktoria 2
6 PANDER, Julia 3 7 19 4 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 1
4 ZIOBROWSKA, Natalia 0 7 25 6 OKLIŃSKA, Marta 3
5 TROJANOWSKA, Hanna 0 7 30 5 SZEWCZYK, Wiktoria 2
4 ZIOBROWSKA, Natalia 3 10 35 5 DĘBICKA, Oliwia R
6 PANDER, Julia 1 11 40 5 SZEWCZYK, Wiktoria 2
5 TROJANOWSKA, Hanna 4 15 45 5 OKLIŃSKA, Marta 3
      D15 V45      
Tabela T16, walka nr 6 z 8
# AZS AWF WARSZAWA TZ Wynik Wynik TZ II AZS AWF POZNAŃ #
6 DANIEWSKA, Michalina         JÓŹWIAK, Zuzanna 3
5 SADOWSKA, Jagoda         HAŁABURDA, Zofia 1
4 WŁOSIŃSKA, Julia         LISZKA, Aleksandra 2
6 DANIEWSKA, Michalina         HAŁABURDA, Zofia 1
4 WŁOSIŃSKA, Julia         JÓŹWIAK, Zuzanna 3
5 SADOWSKA, Jagoda         LISZKA, Aleksandra 2
4 WŁOSIŃSKA, Julia         HAŁABURDA, Zofia 1
6 DANIEWSKA, Michalina         LISZKA, Aleksandra 2
5 SADOWSKA, Jagoda         JÓŹWIAK, Zuzanna 3
               
Tabela T16, walka nr 7 z 8
# UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA TZ Wynik Wynik TZ D' ARTAGNAN URSYNÓW #
3 WASILCZUK, Dominika 5 5 2 2 ROGÓŻ, Alicja 6
1 DEJCZER, Natasza 3 8 10 8 GONDEK, Natalia 5
2 WASILCZUK, Karolina 4 12 14 4 ARCISZEWSKA, Oliwia 4
1 DEJCZER, Natasza 2 14 20 6 ROGÓŻ, Alicja 6
3 WASILCZUK, Dominika 8 22 24 4 ARCISZEWSKA, Oliwia 4
2 WASILCZUK, Karolina 4 26 28 4 GONDEK, Natalia 5
1 DEJCZER, Natasza 3 29 32 4 ARCISZEWSKA, Oliwia 4
2 WASILCZUK, Karolina 5 34 38 6 ROGÓŻ, Alicja 6
3 WASILCZUK, Dominika 11 45 43 5 GONDEK, Natalia 5
      V45 D43      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# IKS LESZNO TZ Wynik Wynik TZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
6 NECZYŃSKA, Adrianna 3 3 5 5 MATYSIAK, Katarzyna 3
5 TOMCZAK, Renata 6 9 8 3 BRONIKOWSKA, Zofia 1
4 KOLAK, Ewelina 3 12 15 7 WISOKY, Weronika 2
6 NECZYŃSKA, Adrianna 1 13 20 5 BRONIKOWSKA, Zofia 1
4 KOLAK, Ewelina 1 14 25 5 MATYSIAK, Katarzyna 3
5 TOMCZAK, Renata 9 23 30 5 WISOKY, Weronika 2
4 KOLAK, Ewelina 3 26 35 5 BRONIKOWSKA, Zofia 1
6 NECZYŃSKA, Adrianna 1 27 40 5 WISOKY, Weronika 2
5 TOMCZAK, Renata 5 32 45 5 MATYSIAK, Katarzyna 3
      D32 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# I WROCŁAWIANIE TZ Wynik Wynik TZ I AZS AWF POZNAŃ #
3 ŁAWSKA, Magdalena 3 3 3 3 LACHMAN, Antonina 6
1 BYTNER, Malwina 4 7 10 7 WIECZOREK, Aleksandra 5
2 WYWIAŁ, Zuzanna 5 12 13 3 SUCHOMSKA, Zuzanna 4
1 BYTNER, Malwina 0 12 20 7 LACHMAN, Antonina 6
3 ŁAWSKA, Magdalena 8 20 21 1 SUCHOMSKA, Zuzanna 4
2 WYWIAŁ, Zuzanna 8 28 27 6 WIECZOREK, Aleksandra 5
R TURKIEWICZ, Katarzyna 3 31 33 6 SUCHOMSKA, Zuzanna 4
2 WYWIAŁ, Zuzanna 6 37 36 3 LACHMAN, Antonina 6
3 ŁAWSKA, Magdalena 8 45 42 6 WIECZOREK, Aleksandra 5
      V45 D42      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# AZS AWF WARSZAWA TZ Wynik Wynik TZ I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU #
3 SADOWSKA, Jagoda 5 5 4 4 SZEWCZYK, Wiktoria 6
1 WŁOSIŃSKA, Julia 4 9 9 5 OKLIŃSKA, Marta 5
2 DANIEWSKA, Michalina 5 14 13 4 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 4
1 WŁOSIŃSKA, Julia 2 16 20 7 SZEWCZYK, Wiktoria 6
3 SADOWSKA, Jagoda 7 23 25 5 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 4
2 DANIEWSKA, Michalina 0 23 30 5 OKLIŃSKA, Marta 5
1 WŁOSIŃSKA, Julia 0 23 35 5 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 4
2 DANIEWSKA, Michalina 1 24 40 5 SZEWCZYK, Wiktoria 6
3 SADOWSKA, Jagoda 9 33 45 5 OKLIŃSKA, Marta 5
      D33 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# KS AZS AWFIS GDAŃSK TZ Wynik Wynik TZ UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA #
3 MECH, Marta 5 5 1 1 WASILCZUK, Karolina 6
1 LIDZBARSKA, Julia 4 9 6 5 WASILCZUK, Dominika 5
2 JEGLIŃSKA, Aleksandra 6 15 6 0 DEJCZER, Natasza 4
1 LIDZBARSKA, Julia 5 20 12 6 WASILCZUK, Karolina 6
3 MECH, Marta 5 25 12 0 DEJCZER, Natasza 4
2 JEGLIŃSKA, Aleksandra 4 29 21 9 WASILCZUK, Dominika 5
1 LIDZBARSKA, Julia 6 35 21 0 DEJCZER, Natasza 4
2 JEGLIŃSKA, Aleksandra 5 40 22 1 WASILCZUK, Karolina 6
3 MECH, Marta 4 44 36 14 WASILCZUK, Dominika 5
      V44 D36      
Półfinały, walka nr 1 z 2
# I WROCŁAWIANIE TZ Wynik Wynik TZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
3 ŁAWSKA, Magdalena 2 2 5 5 WISOKY, Weronika 6
1 BYTNER, Malwina 4 6 10 5 MATYSIAK, Katarzyna 5
2 WYWIAŁ, Zuzanna 6 12 15 5 BRONIKOWSKA, Zofia 4
1 BYTNER, Malwina 1 13 20 5 WISOKY, Weronika 6
3 ŁAWSKA, Magdalena 3 16 25 5 BRONIKOWSKA, Zofia 4
2 WYWIAŁ, Zuzanna 8 24 30 5 MATYSIAK, Katarzyna 5
R TURKIEWICZ, Katarzyna 0 24 35 5 BRONIKOWSKA, Zofia 4
2 WYWIAŁ, Zuzanna 4 28 40 5 WISOKY, Weronika 6
3 ŁAWSKA, Magdalena 1 29 45 5 MATYSIAK, Katarzyna 5
      D29 V45      
Półfinały, walka nr 2 z 2
# KS AZS AWFIS GDAŃSK TZ Wynik Wynik TZ I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU #
6 JEGLIŃSKA, Aleksandra 5 5 0 0 OKLIŃSKA, Marta 3
5 MECH, Marta 5 10 3 3 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 1
4 LIDZBARSKA, Julia 5 15 8 5 SZEWCZYK, Wiktoria 2
6 JEGLIŃSKA, Aleksandra 2 17 12 4 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 1
4 LIDZBARSKA, Julia 6 23 13 1 OKLIŃSKA, Marta 3
5 MECH, Marta 4 27 16 3 SZEWCZYK, Wiktoria 2
4 LIDZBARSKA, Julia 5 32 22 6 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 1
6 JEGLIŃSKA, Aleksandra 8 40 26 4 SZEWCZYK, Wiktoria 2
5 MECH, Marta 5 45 28 2 OKLIŃSKA, Marta 3
      V45 D28      
Finał, walka nr 1 z 1
# KS AZS AWFIS GDAŃSK TZ Wynik Wynik TZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
3 MECH, Marta 2 2 5 5 WISOKY, Weronika 6
1 LIDZBARSKA, Julia 0 2 10 5 MATYSIAK, Katarzyna 5
2 JEGLIŃSKA, Aleksandra 7 9 15 5 BRONIKOWSKA, Zofia 4
1 LIDZBARSKA, Julia 0 9 20 5 WISOKY, Weronika 6
3 MECH, Marta 9 18 22 2 BRONIKOWSKA, Zofia 4
2 JEGLIŃSKA, Aleksandra 7 25 30 8 MATYSIAK, Katarzyna 5
R TOPORSKA, Joanna 2 27 33 3 BRONIKOWSKA, Zofia 4
2 JEGLIŃSKA, Aleksandra 4 31 40 7 WISOKY, Weronika 6
3 MECH, Marta 3 34 45 5 MATYSIAK, Katarzyna 5
      D34 V45      
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 2 z 4
# POLONIA 1912 LESZNO TZ Wynik Wynik TZ II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU #
6 TULEWICZ, Sandra 0 0 5 5 SZMIT, Laura 3
5 PIJACZYŃSKA, Kinga 1 1 10 5 KOZŁOWSKA, Alicja 1
4 PRAŁAT, Klaudia 4 5 15 5 RUDZIŃSKA, Patrycja 2
6 TULEWICZ, Sandra 2 7 18 3 KOZŁOWSKA, Alicja 1
4 PRAŁAT, Klaudia 3 10 25 7 SZMIT, Laura 3
5 PIJACZYŃSKA, Kinga 4 14 30 5 RUDZIŃSKA, Patrycja 2
4 PRAŁAT, Klaudia 5 19 33 3 NIECIECKA, Aleksandra R
6 TULEWICZ, Sandra 0 19 40 7 RUDZIŃSKA, Patrycja 2
5 PIJACZYŃSKA, Kinga 3 22 45 5 SZMIT, Laura 3
      D22 V45      
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 1 z 2
# II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU TZ Wynik Wynik TZ MKS KUSY SZCZECIN #
6 RUDZIŃSKA, Patrycja 5 5 3 3 JABŁONOWSKA, Kaja 3
5 SZMIT, Laura 5 10 6 3 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 1
4 KOZŁOWSKA, Alicja 3 13 15 9 DARDA, Paulina 2
6 RUDZIŃSKA, Patrycja 7 20 16 1 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 1
4 KOZŁOWSKA, Alicja 4 24 25 9 JABŁONOWSKA, Kaja 3
5 SZMIT, Laura 4 28 29 4 DARDA, Paulina 2
R NIECIECKA, Aleksandra 1 29 35 6 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 1
6 RUDZIŃSKA, Patrycja 8 37 40 5 DARDA, Paulina 2
5 SZMIT, Laura 2 39 45 5 JABŁONOWSKA, Kaja 3
      D39 V45      
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 2 z 2
# D' ARTAGNAN URSYNÓW TZ Wynik Wynik TZ II WROCŁAWIANIE #
3 GONDEK, Natalia 5 5 4 4 PANDER, Julia 6
1 KLUSZCZYŃSKA, Sandra 5 10 8 4 TROJANOWSKA, Hanna 5
2 ROGÓŻ, Alicja 5 15 8 0 ZIOBROWSKA, Natalia 4
1 KLUSZCZYŃSKA, Sandra 5 20 8 0 PANDER, Julia 6
3 GONDEK, Natalia 5 25 8 0 ZIOBROWSKA, Natalia 4
2 ROGÓŻ, Alicja 5 30 15 7 TROJANOWSKA, Hanna 5
R ARCISZEWSKA, Oliwia 5 35 17 2 ZIOBROWSKA, Natalia 4
2 ROGÓŻ, Alicja 5 40 18 1 PANDER, Julia 6
3 GONDEK, Natalia 5 45 28 10 TROJANOWSKA, Hanna 5
      V45 D28      
Tabela T2 (Pl. 9-10), walka nr 1 z 1
# D' ARTAGNAN URSYNÓW TZ Wynik Wynik TZ MKS KUSY SZCZECIN #
6 GONDEK, Natalia 4 4 5 5 JABŁONOWSKA, Kaja 3
5 ROGÓŻ, Alicja 4 8 10 5 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 1
4 KLUSZCZYŃSKA, Sandra 4 12 15 5 DARDA, Paulina 2
6 GONDEK, Natalia 3 15 20 5 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 1
4 KLUSZCZYŃSKA, Sandra 5 20 25 5 JABŁONOWSKA, Kaja 3
5 ROGÓŻ, Alicja 8 28 29 4 DARDA, Paulina 2
4 KLUSZCZYŃSKA, Sandra 7 35 32 3 SOBCZAK-DOMAŃSKA, Maja 1
R ARCISZEWSKA, Oliwia 5 40 37 5 DARDA, Paulina 2
5 ROGÓŻ, Alicja 5 45 40 3 JABŁONOWSKA, Kaja 3
      V45 D40      
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU TZ Wynik Wynik TZ I WROCŁAWIANIE #
6 SZEWCZYK, Wiktoria 5 5 1 1 ŁAWSKA, Magdalena 3
5 DĘBICKA, Oliwia 5 10 3 2 TURKIEWICZ, Katarzyna 1
4 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 5 15 4 1 WYWIAŁ, Zuzanna 2
6 SZEWCZYK, Wiktoria 5 20 11 7 TURKIEWICZ, Katarzyna 1
4 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 4 24 19 8 ŁAWSKA, Magdalena 3
R OKLIŃSKA, Marta 6 30 23 4 WYWIAŁ, Zuzanna 2
4 KOŁODZIEJCZYK, Malwina 5 35 24 1 BYTNER, Malwina R
6 SZEWCZYK, Wiktoria 5 40 28 4 WYWIAŁ, Zuzanna 2
5 DĘBICKA, Oliwia 5 45 31 3 ŁAWSKA, Magdalena 3
      V45 D31      
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# I AZS AWF POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ IKS LESZNO #
6 LACHMAN, Antonina 1 1 5 5 TOMCZAK, Renata 3
5 CICHOCKA, Konstancja 9 10 7 2 KOLAK, Ewelina 1
4 SUCHOMSKA, Zuzanna 5 15 10 3 NECZYŃSKA, Adrianna 2
6 LACHMAN, Antonina 5 20 11 1 KOLAK, Ewelina 1
4 SUCHOMSKA, Zuzanna 3 23 25 14 TOMCZAK, Renata 3
5 CICHOCKA, Konstancja 2 25 30 5 NECZYŃSKA, Adrianna 2
4 SUCHOMSKA, Zuzanna 10 35 30 0 KOLAK, Ewelina 1
6 LACHMAN, Antonina 5 40 32 2 NECZYŃSKA, Adrianna 2
R WIECZOREK, Aleksandra 3 43 45 13 TOMCZAK, Renata 3
      D43 V45      
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF WARSZAWA #
6 WASILCZUK, Karolina 2 2 5 5 SADOWSKA, Jagoda 3
5 WASILCZUK, Dominika 7 9 7 2 BAN, Zofia 1
4 DEJCZER, Natasza 2 11 14 7 DANIEWSKA, Michalina 2
6 WASILCZUK, Karolina 4 15 17 3 BAN, Zofia 1
4 DEJCZER, Natasza 6 21 25 8 SADOWSKA, Jagoda 3
5 WASILCZUK, Dominika 1 22 30 5 DANIEWSKA, Michalina 2
4 DEJCZER, Natasza 1 23 33 3 BAN, Zofia 1
6 WASILCZUK, Karolina 8 31 38 5 DANIEWSKA, Michalina 2
5 WASILCZUK, Dominika 7 38 45 7 SADOWSKA, Jagoda 3
      D38 V45      
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# AZS AWF WARSZAWA TZ Wynik Wynik TZ IKS LESZNO #
3 SADOWSKA, Jagoda 2 2 5 5 NECZYŃSKA, Adrianna 6
1 BAN, Zofia 0 2 10 5 TOMCZAK, Renata 5
2 DANIEWSKA, Michalina 13 15 11 1 KOLAK, Ewelina 4
1 BAN, Zofia 5 20 14 3 NECZYŃSKA, Adrianna 6
3 SADOWSKA, Jagoda 5 25 18 4 KOLAK, Ewelina 4
2 DANIEWSKA, Michalina 3 28 30 12 TOMCZAK, Renata 5
1 BAN, Zofia 7 35 33 3 KOLAK, Ewelina 4
2 DANIEWSKA, Michalina 5 40 38 5 NECZYŃSKA, Adrianna 6
3 SADOWSKA, Jagoda 1 41 45 7 TOMCZAK, Renata 5
      D41 V45      
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA TZ Wynik Wynik TZ I AZS AWF POZNAŃ #
3 WASILCZUK, Dominika 3 3 5 5 LACHMAN, Antonina 6
1 DEJCZER, Natasza 4 7 9 4 CICHOCKA, Konstancja 5
2 WASILCZUK, Karolina 5 12 15 6 SUCHOMSKA, Zuzanna 4
1 DEJCZER, Natasza 0 12 20 5 LACHMAN, Antonina 6
3 WASILCZUK, Dominika 4 16 25 5 SUCHOMSKA, Zuzanna 4
2 WASILCZUK, Karolina 12 28 29 4 CICHOCKA, Konstancja 5
1 DEJCZER, Natasza 2 30 35 6 SUCHOMSKA, Zuzanna 4
2 WASILCZUK, Karolina 0 30 40 5 LACHMAN, Antonina 6
3 WASILCZUK, Dominika 10 40 45 5 WIECZOREK, Aleksandra R
      D40 V45      
Tabela T2 (Pl. 11-12), walka nr 1 z 1
# II WROCŁAWIANIE TZ Wynik Wynik TZ II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU #
6 PANDER, Julia 5 5 2 2 SZMIT, Laura 3
5 TROJANOWSKA, Hanna 4 9 8 6 KOZŁOWSKA, Alicja 1
4 ZIOBROWSKA, Natalia 3 12 15 7 RUDZIŃSKA, Patrycja 2
6 PANDER, Julia 4 16 20 5 KOZŁOWSKA, Alicja 1
4 ZIOBROWSKA, Natalia 3 19 25 5 SZMIT, Laura 3
5 TROJANOWSKA, Hanna 8 27 30 5 RUDZIŃSKA, Patrycja 2
4 ZIOBROWSKA, Natalia 3 30 33 3 KOZŁOWSKA, Alicja 1
6 PANDER, Julia 6 36 39 6 RUDZIŃSKA, Patrycja 2
5 TROJANOWSKA, Hanna 9 45 44 5 SZMIT, Laura 3
      V45 D44      

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:10
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Kraj Członkowie
1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ POL  Bronikowska, Kręc, Matysiak, Wisoky 
2 KS AZS AWFIS GDAŃSK POL  Jeglińska, Lidzbarska, Mech, Toporska 
3 I FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU POL  Dębicka, Kołodziejczyk, Oklińska, Szewczyk 
4 I WROCŁAWIANIE POL  Bytner, Ławska, Turkiewicz, Wywiał 
5 IKS LESZNO POL  Kolak, Neczyńska, Tomczak 
6 AZS AWF WARSZAWA POL  Ban, Daniewska, Sadowska, Włosińska 
7 I AZS AWF POZNAŃ POL  Cichocka, Lachman, Suchomska, Wieczorek 
8 UKS PAŁAC MŁODZIEūY SYRENA POL  Dejczer, Wasilczuk, Wasilczuk 
9 D' ARTAGNAN URSYNÓW POL  Arciszewska, Gondek, Kluszczyńska, Rogóż 
10 MKS KUSY SZCZECIN POL  Darda, Jabłonowska, Sobczak-Domańska 
11 II WROCŁAWIANIE POL  Pander, Trojanowska, Ziobrowska 
12 II FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU POL  Kozłowska, Nieciecka, Rudzińska, Szmit 
13 POLONIA 1912 LESZNO POL  Gołembska, Pijaczyńska, Prałat, Tulewicz 
14 II AZS AWF POZNAŃ POL  Hałaburda, Jóźwiak, Liszka