Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Kraj Status
1 BEM, Maciej POL 
2 WOJTKOWIAK, Adrian POL 
3 RUDNICKI, Mikołaj POL 
4 BOROWIEC, Piotr POL 
5 CZARTORYJSKI, Szymon POL 
6 JURKIEWICZ, Jan POL 
7 KUBIAK, Filip POL 
8 PODRALSKI, Adam POL 
9 ZAKRZEWSKI, Jan 10  POL 
10 GOC, Bartosz 11  POL 
11 SZCZYPIŃSKI, Kacper 12  POL 
12 CIERLUK, Jakub 13  POL 
13 MARTYNIAK, Patryk 14  POL 
14 KOŚLICKI, Michał 15  POL 
15 IŻYCKI, Filip 16  POL 
16 SZPYGIEL, Jędrzej 17  POL 
17 DOŁŻYCKI, Jakub 18  POL 
18 BRZEZIŃSKI, Jan 20  POL 
19 MOŻEJKO, Mateusz 21  POL 
20 STRÓŻYŃSKI, Tomasz 22  POL 
21 SEYFRIED, Kacper 23  POL 
22 MLICKI, Szymon 24  POL 
23 KASPRZYK, Sławomir 25  POL 
24 STACHERA, Wiktor 26  POL 
25 JAKUBOWSKI, Adam 27  POL 
26 PICHŁACZ, Szymon 28  POL 
27 OLBROMSKI, Michał 29  POL 
28 PERA, Aleksander 30  POL 
29 KAŚKÓW, Piotr 31  POL 
30 CHTIOUI, Michał 32  POL 
31 JASIŃSKI, Krystian 33  POL 
32 CZERWIŃSKI, Iwo 35  POL 
33 SOWA, Mikołaj 36  POL 
34 BEM, Kacper 39  POL 
35 HAŁADUDA, Kacper 40  POL 
36 BORATYN, Filip 42  POL 
37 STACHOWIAK, Piotr 44  POL 
38 WIŚNIK, Olaf 45  POL 
39 FIJAŁKOWSKI, Jędrzej 46  POL 
40 BIEDRZYCKI, Mateusz 48  POL 
41 SIERADZAN, Jakub 50  POL 
42 PŁASZCZEWSKI, Mikołaj 51  POL 
43 DOWNAR, Wiktor 52  POL 
44 FRĄCEK, Witold 53  POL 
45 PAWSKI, Alan 54  POL 
46 DEPTUŁA, Kacper 55  POL 
47 SURMA, Jakub 56  POL 
48 SZYMAŃSKI, Hubert 57  POL 
49 SUROWIAK, Teodor 62  POL 
50 SZEWCZYK, Michał 63  POL 
51 BOHDAN, Bartosz 65  POL 
52 GINTER, Aleksander 67  POL 
53 MAJEWSKI, Błaşej 70  POL 
54 SMUDA, Jakub 71  POL 
55 OSSENTOWSKI, Mikołaj   POL 
56 KLIMEK, Mateusz   POL 
57 FIRCH, Paweł   POL 
58 FIJAŁKOWSKI, Krzysztof   POL 
59 FRĄCEK, Maciej   POL 
60 MATUSEWICZ, Kamil   POL 
61 KWIATKOWSKI, Mateusz   POL 
62 FILIKS, Marcin   POL 
63 JANCZUKOWICZ, Rafał   POL 
64 SŁOMIŃSKI, Kacper   POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BIEDRZYCKI, Mateusz
POL
1 V5 D4 D0 D4 D3 1 0,20 16 22 -6
KWIATKOWSKI, Mateusz
POL
2 D2 V5 D0 D2 D0 1 0,20 9 24 -15
SIERADZAN, Jakub
POL
3 V5 D4 D0 D2 D1 1 0,20 12 24 -12
BEM, Maciej
POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 1 +24
STRÓŻYŃSKI, Tomasz
POL
5 V5 V5 V5 D1 D4 3 0,60 20 18 +2
SEYFRIED, Kacper
POL
6 V5 V5 V5 D0 V5 4 0,80 20 13 +7

Grupa nr2
Na planszy 22
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WOJTKOWIAK, Adrian
POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 10 +20
FIJAŁKOWSKI, Jędrzej
POL
2 D2 V5 D0 D1 D2 D2 1 0,17 12 27 -15
FRĄCEK, Maciej
POL
3 D0 D2 V5 V5 D1 D0 2 0,33 13 24 -11
PŁASZCZEWSKI, Mikołaj
POL
4 D2 V5 D1 D2 V5 D3 2 0,33 18 22 -4
FILIKS, Marcin
POL
5 D3 V5 D3 V5 D1 D0 2 0,33 17 23 -6
MLICKI, Szymon
POL
6 D1 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,67 23 17 +6
MOŻEJKO, Mateusz
POL
7 D2 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,67 25 15 +10

Grupa nr3
Na planszy 33
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
FIJAŁKOWSKI, Krzysztof
POL
1 D2 D3 D0 D3 D1 D0 0 0,00 9 30 -21
BRZEZIŃSKI, Jan
POL
2 V5 V5 D1 V5 D1 V5 4 0,67 22 19 +3
WIŚNIK, Olaf
POL
3 V5 D4 D1 V5 V5 D3 3 0,50 23 24 -1
RUDNICKI, Mikołaj
POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 5 +25
JANCZUKOWICZ, Rafał
POL
5 V5 D3 D2 D0 D4 V5 2 0,33 19 27 -8
KASPRZYK, Sławomir
POL
6 V5 V5 D4 D1 V5 D3 3 0,50 23 21 +2
DOWNAR, Wiktor
POL
7 V5 D0 V5 D2 D4 V5 3 0,50 21 21 0

Grupa nr4
Na planszy 44
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
STACHERA, Wiktor
POL
1 V5 V5 D1 D0 V5 V5 4 0,67 21 19 +2
SUROWIAK, Teodor
POL
2 D4 V5 D0 D0 V5 D2 2 0,33 16 28 -12
FRĄCEK, Witold
POL
3 D1 D4 D1 D4 V5 V5 2 0,33 20 24 -4
BOROWIEC, Piotr
POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 3 +27
DOŁŻYCKI, Jakub
POL
5 V5 V5 V5 D1 V5 V5 5 0,83 26 13 +13
STACHOWIAK, Piotr
POL
6 D2 D4 D3 D0 D2 D3 0 0,00 14 30 -16
MATUSEWICZ, Kamil
POL
7 D2 V5 D1 D0 D2 V5 2 0,33 15 25 -10

Grupa nr5
Na planszy 55
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZPYGIEL, Jędrzej
POL
1 D1 D3 V5 V5 D4 2 0,40 18 18 0
CZARTORYJSKI, Szymon
POL
2 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 15 +9
PAWSKI, Alan
POL
3 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 15 +9
FIRCH, Paweł
POL
4 D1 D3 D4 V5 D2 1 0,20 15 24 -9
BORATYN, Filip
POL
5 D2 D2 D1 D4 D1 0 0,00 10 25 -15
JAKUBOWSKI, Adam
POL
6 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,80 22 16 +6

Grupa nr6
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KLIMEK, Mateusz
POL
1 D4 D1 D1 D2 D1 V5 1 0,17 14 29 -15
BEM, Kacper
POL
2 V5 V5 D1 V5 D3 V5 4 0,67 24 23 +1
IŻYCKI, Filip
POL
3 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0,83 29 13 +16
PICHŁACZ, Szymon
POL
4 V5 V5 D3 V5 D2 V5 4 0,67 25 18 +7
DEPTUŁA, Kacper
POL
5 V5 D3 D0 D2 D1 V5 2 0,33 16 25 -9
JURKIEWICZ, Jan
POL
6 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0,83 29 12 +17
SŁOMIŃSKI, Kacper
POL
7 D4 D2 D0 D4 D3 D0 0 0,00 13 30 -17

Grupa nr7
Na planszy 77
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KOŚLICKI, Michał
POL
1 V5 V5 V5 D2 V5 4 0,80 22 8 +14
OLBROMSKI, Michał
POL
2 D1 V5 V5 V5 D4 3 0,60 20 15 +5
SURMA, Jakub
POL
3 D1 D2 D3 D1 D2 0 0,00 9 25 -16
OSSENTOWSKI, Mikołaj
POL
4 D0 D1 V5 D1 D4 1 0,20 11 23 -12
KUBIAK, Filip
POL
5 V5 D2 V5 V5 V5 4 0,80 22 13 +9
HAŁADUDA, Kacper
POL
6 D1 V5 V5 V5 D4 3 0,60 20 20 0

Grupa nr8
Na planszy 88
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MARTYNIAK, Patryk
POL
1 V5 V5 V5 D2 V5 4 0,80 22 8 +14
SZYMAŃSKI, Hubert
POL
2 D1 V5 V5 D0 D2 2 0,40 13 18 -5
SMUDA, Jakub
POL
3 D0 D1 D2 D0 D4 0 0,00 7 25 -18
PERA, Aleksander
POL
4 D1 D2 V5 D3 V5 2 0,40 16 21 -5
PODRALSKI, Adam
POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 6 +19
CZERWIŃSKI, Iwo
POL
6 D1 V5 V5 D4 D1 2 0,40 16 21 -5

Grupa nr9
Na planszy 99
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZAKRZEWSKI, Jan
POL
1 D4 V5 D4 V5 V5 3 0,60 23 15 +8
SOWA, Mikołaj
POL
2 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,80 23 15 +8
KAŚKÓW, Piotr
POL
3 D0 V5 V5 V5 V5 4 0,80 20 15 +5
CIERLUK, Jakub
POL
4 V5 D2 D3 V5 V5 3 0,60 20 18 +2
MAJEWSKI, Błaşej
POL
5 D2 D1 D0 D2 D2 0 0,00 7 25 -18
SZEWCZYK, Michał
POL
6 D3 D3 D4 D2 V5 1 0,20 17 22 -5

Grupa nr10
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
JASIŃSKI, Krystian
POL
1 V5 V5 V5 D4 D0 3 0,60 19 14 +5
BOHDAN, Bartosz
POL
2 D2 D1 V5 D1 D1 1 0,20 10 23 -13
CHTIOUI, Michał
POL
3 D1 V5 V5 D1 V5 3 0,60 17 15 +2
GINTER, Aleksander
POL
4 D1 D3 D2 D0 D2 0 0,00 8 25 -17
GOC, Bartosz
POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 8 +17
SZCZYPIŃSKI, Kacper
POL
6 V5 V5 D2 V5 D2 3 0,60 19 13 +6

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 BOROWIEC, Piotr POL  1,00  30  +27  Zakwalifikowany (a)
2 RUDNICKI, Mikołaj POL  1,00  30  +25  Zakwalifikowany (a)
3 BEM, Maciej POL  1,00  25  +24  Zakwalifikowany (a)
4 WOJTKOWIAK, Adrian POL  1,00  30  10  +20  Zakwalifikowany (a)
5 PODRALSKI, Adam POL  1,00  25  +19  Zakwalifikowany (a)
6 GOC, Bartosz 11  POL  1,00  25  +17  Zakwalifikowany (a)
7 JURKIEWICZ, Jan POL  0,83  29  12  +17  Zakwalifikowany (a)
8 IŻYCKI, Filip 16  POL  0,83  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
9 DOŁŻYCKI, Jakub 18  POL  0,83  26  13  +13  Zakwalifikowany (a)
10T KOŚLICKI, Michał 15  POL  0,80  22  +14  Zakwalifikowany (a)
10T MARTYNIAK, Patryk 14  POL  0,80  22  +14  Zakwalifikowany (a)
12T PAWSKI, Alan 54  POL  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
12T CZARTORYJSKI, Szymon POL  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
14 KUBIAK, Filip POL  0,80  22  13  +9  Zakwalifikowany (a)
15 SOWA, Mikołaj 36  POL  0,80  23  15  +8  Zakwalifikowany (a)
16 SEYFRIED, Kacper 23  POL  0,80  20  13  +7  Zakwalifikowany (a)
17 JAKUBOWSKI, Adam 27  POL  0,80  22  16  +6  Zakwalifikowany (a)
18 KAŚKÓW, Piotr 31  POL  0,80  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
19 MOŻEJKO, Mateusz 21  POL  0,67  25  15  +10  Zakwalifikowany (a)
20 PICHŁACZ, Szymon 28  POL  0,67  25  18  +7  Zakwalifikowany (a)
21 MLICKI, Szymon 24  POL  0,67  23  17  +6  Zakwalifikowany (a)
22 BRZEZIŃSKI, Jan 20  POL  0,67  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
23 STACHERA, Wiktor 26  POL  0,67  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
24 BEM, Kacper 39  POL  0,67  24  23  +1  Zakwalifikowany (a)
25 ZAKRZEWSKI, Jan 10  POL  0,60  23  15  +8  Zakwalifikowany (a)
26 SZCZYPIŃSKI, Kacper 12  POL  0,60  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
27 OLBROMSKI, Michał 29  POL  0,60  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
28 JASIŃSKI, Krystian 33  POL  0,60  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
29T STRÓŻYŃSKI, Tomasz 22  POL  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
29T CIERLUK, Jakub 13  POL  0,60  20  18  +2  Zakwalifikowany (a)
31 CHTIOUI, Michał 32  POL  0,60  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
32 HAŁADUDA, Kacper 40  POL  0,60  20  20  Zakwalifikowany (a)
33 KASPRZYK, Sławomir 25  POL  0,50  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
34 DOWNAR, Wiktor 52  POL  0,50  21  21  Zakwalifikowany (a)
35 WIŚNIK, Olaf 45  POL  0,50  23  24  -1  Zakwalifikowany (a)
36 SZPYGIEL, Jędrzej 17  POL  0,40  18  18  Zakwalifikowany (a)
37T CZERWIŃSKI, Iwo 35  POL  0,40  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
37T PERA, Aleksander 30  POL  0,40  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
39 SZYMAŃSKI, Hubert 57  POL  0,40  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
40 FRĄCEK, Witold 53  POL  0,33  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
41 PŁASZCZEWSKI, Mikołaj 51  POL  0,33  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
42 FILIKS, Marcin   POL  0,33  17  23  -6  Zakwalifikowany (a)
43 JANCZUKOWICZ, Rafał   POL  0,33  19  27  -8  Zakwalifikowany (a)
44 DEPTUŁA, Kacper 55  POL  0,33  16  25  -9  Zakwalifikowany (a)
45 MATUSEWICZ, Kamil   POL  0,33  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
46 FRĄCEK, Maciej   POL  0,33  13  24  -11  Zakwalifikowany (a)
47 SUROWIAK, Teodor 62  POL  0,33  16  28  -12  Zakwalifikowany (a)
48 SZEWCZYK, Michał 63  POL  0,20  17  22  -5  Zakwalifikowany (a)
49 BIEDRZYCKI, Mateusz 48  POL  0,20  16  22  -6  Wyeliminowany (a)
50 FIRCH, Paweł   POL  0,20  15  24  -9  Wyeliminowany (a)
51 SIERADZAN, Jakub 50  POL  0,20  12  24  -12  Wyeliminowany (a)
52 OSSENTOWSKI, Mikołaj   POL  0,20  11  23  -12  Wyeliminowany (a)
53 BOHDAN, Bartosz 65  POL  0,20  10  23  -13  Wyeliminowany (a)
54 KWIATKOWSKI, Mateusz   POL  0,20  24  -15  Wyeliminowany (a)
55 KLIMEK, Mateusz   POL  0,17  14  29  -15  Wyeliminowany (a)
56 FIJAŁKOWSKI, Jędrzej 46  POL  0,17  12  27  -15  Wyeliminowany (a)
57 BORATYN, Filip 42  POL  0,00  10  25  -15  Wyeliminowany (a)
58 STACHOWIAK, Piotr 44  POL  0,00  14  30  -16  Wyeliminowany (a)
59 SURMA, Jakub 56  POL  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
60 SŁOMIŃSKI, Kacper   POL  0,00  13  30  -17  Wyeliminowany (a)
61 GINTER, Aleksander 67  POL  0,00  25  -17  Wyeliminowany (a)
62T MAJEWSKI, Błaşej 70  POL  0,00  25  -18  Wyeliminowany (a)
62T SMUDA, Jakub 71  POL  0,00  25  -18  Wyeliminowany (a)
64 FIJAŁKOWSKI, Krzysztof   POL  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) BOROWIEC, Piotr
POL
 
  (1) BOROWIEC, Piotr
POL
 
(64) -BYE-   
    (1) BOROWIEC, Piotr
POL
 
(33) KASPRZYK, Sławomir
POL
 
  15 - 0 
  (32) KASPRZYK, Sławomir
POL
 
 
(32) HAŁADUDA, Kacper
POL
 
15 - 12   
    (1) BOROWIEC, Piotr
POL
 
(17) JAKUBOWSKI, Adam
POL
 
  15 - 5 
  (17) SZEWCZYK, Michał
POL
 
   
(48) SZEWCZYK, Michał
POL
 
15 - 12     
    (16) SEYFRIED, Kacper
POL
 
 
(49) -BYE-    15 - 11   
  (16) SEYFRIED, Kacper
POL
 
 
(16) SEYFRIED, Kacper
POL
 
   
    (1) DOŁŻYCKI, Jakub
POL
 
(9) DOŁŻYCKI, Jakub
POL
 
  15 - 14 
  (9) DOŁŻYCKI, Jakub
POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) DOŁŻYCKI, Jakub
POL
 
   
(41) PŁASZCZEWSKI, Mikołaj
POL
 
  15 - 5     
  (24) BEM, Kacper
POL
 
     
(24) BEM, Kacper
POL
 
15 - 6       
    (8) DOŁŻYCKI, Jakub
POL
 
 
(25) ZAKRZEWSKI, Jan
POL
 
  15 - 10   
  (25) ZAKRZEWSKI, Jan
POL
 
   
(40) FRĄCEK, Witold
POL
 
15 - 5     
    (8) ZAKRZEWSKI, Jan
POL
 
 
(57) -BYE-    15 - 10   
  (8) IŻYCKI, Filip
POL
 
 
(8) IŻYCKI, Filip
POL
 
   
    (1) DOŁŻYCKI, Jakub
POL
 
(5) PODRALSKI, Adam
POL
 
  15 - 13 
  (5) PODRALSKI, Adam
POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) PODRALSKI, Adam
POL
 
   
(37) PERA, Aleksander
POL
 
  15 - 5     
  (28) PERA, Aleksander
POL
 
     
(28) JASIŃSKI, Krystian
POL
 
15 - 12       
    (5) CZARTORYJSKI, Szymon
POL
 
   
(21) MLICKI, Szymon
POL
 
  15 - 9     
  (21) MLICKI, Szymon
POL
 
       
(44) DEPTUŁA, Kacper
POL
 
15 - 12         
    (12) CZARTORYJSKI, Szymon
POL
 
     
(53) -BYE-    15 - 8       
  (12) CZARTORYJSKI, Szymon
POL
 
     
(12) CZARTORYJSKI, Szymon
POL
 
       
    (4) WOJTKOWIAK, Adrian
POL
 
 
(13) PAWSKI, Alan
POL
 
  15 - 13   
  (13) PAWSKI, Alan
POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) PICHŁACZ, Szymon
POL
 
   
(45) MATUSEWICZ, Kamil
POL
 
  15 - 7     
  (20) PICHŁACZ, Szymon
POL
 
     
(20) PICHŁACZ, Szymon
POL
 
15 - 5       
    (4) WOJTKOWIAK, Adrian
POL
 
 
(29) CIERLUK, Jakub
POL
 
  15 - 10   
  (29) SZPYGIEL, Jędrzej
POL
 
   
(36) SZPYGIEL, Jędrzej
POL
 
15 - 12     
    (4) WOJTKOWIAK, Adrian
POL
 
 
(61) -BYE-    15 - 9   
  (4) WOJTKOWIAK, Adrian
POL
 
 
(4) WOJTKOWIAK, Adrian
POL
 
   
    (1) BEM, Maciej
POL
 
(3) BEM, Maciej
POL
 
  15 - 8 
  (3) BEM, Maciej
POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) BEM, Maciej
POL
 
   
(35) WIŚNIK, Olaf
POL
 
  15 - 4     
  (30) WIŚNIK, Olaf
POL
 
     
(30) STRÓŻYŃSKI, Tomasz
POL
 
15 - 13       
    (3) BEM, Maciej
POL
 
   
(19) MOŻEJKO, Mateusz
POL
 
  15 - 11     
  (19) MOŻEJKO, Mateusz
POL
 
       
(46) FRĄCEK, Maciej
POL
 
15 - 5         
    (14) KUBIAK, Filip
POL
 
     
(51) -BYE-    15 - 13       
  (14) KUBIAK, Filip
POL
 
     
(14) KUBIAK, Filip
POL
 
       
    (3) BEM, Maciej
POL
 
   
(11) KOŚLICKI, Michał
POL
 
  15 - 9     
  (11) KOŚLICKI, Michał
POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) BRZEZIŃSKI, Jan
POL
 
       
(43) JANCZUKOWICZ, Rafał
POL
 
  15 - 13         
  (22) BRZEZIŃSKI, Jan
POL
 
         
(22) BRZEZIŃSKI, Jan
POL
 
15 - 7           
    (6) GOC, Bartosz
POL
 
     
(27) OLBROMSKI, Michał
POL
 
  15 - 3       
  (27) OLBROMSKI, Michał
POL
 
       
(38) CZERWIŃSKI, Iwo
POL
 
15 - 9         
    (6) GOC, Bartosz
POL
 
     
(59) -BYE-    15 - 3       
  (6) GOC, Bartosz
POL
 
     
(6) GOC, Bartosz
POL
 
       
    (2) BEM, Maciej
POL
 
 
(7) JURKIEWICZ, Jan
POL
 
  15 - 5   
  (7) JURKIEWICZ, Jan
POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) JURKIEWICZ, Jan
POL
 
   
(39) SZYMAŃSKI, Hubert
POL
 
  15 - 9     
  (26) SZCZYPIŃSKI, Kacper
POL
 
     
(26) SZCZYPIŃSKI, Kacper
POL
 
15 - 4       
    (7) JURKIEWICZ, Jan
POL
 
   
(23) STACHERA, Wiktor
POL
 
  15 - 10     
  (23) STACHERA, Wiktor
POL
 
       
(42) FILIKS, Marcin
POL
 
15 - 5         
    (10) MARTYNIAK, Patryk
POL
 
     
(55) -BYE-    15 - 12       
  (10) MARTYNIAK, Patryk
POL
 
     
(10) MARTYNIAK, Patryk
POL
 
       
    (2) JURKIEWICZ, Jan
POL
 
 
(15) SOWA, Mikołaj
POL
 
  15 - 11   
  (15) SOWA, Mikołaj
POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) SOWA, Mikołaj
POL
 
   
(47) SUROWIAK, Teodor
POL
 
  14 - 13     
  (18) KAŚKÓW, Piotr
POL
 
     
(18) KAŚKÓW, Piotr
POL
 
14 - 9       
    (2) RUDNICKI, Mikołaj
POL
 
 
(31) CHTIOUI, Michał
POL
 
  15 - 3   
  (31) CHTIOUI, Michał
POL
 
   
(34) DOWNAR, Wiktor
POL
 
15 - 7     
    (2) RUDNICKI, Mikołaj
POL
 
 
(63) -BYE-    15 - 3   
  (2) RUDNICKI, Mikołaj
POL
 
 
(2) RUDNICKI, Mikołaj
POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 10:46
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Kraj
1 BEM, Maciej POL 
2 DOŁŻYCKI, Jakub POL 
3T WOJTKOWIAK, Adrian POL 
3T JURKIEWICZ, Jan POL 
5 BOROWIEC, Piotr POL 
6 RUDNICKI, Mikołaj POL 
7 GOC, Bartosz POL 
8 CZARTORYJSKI, Szymon POL 
9 PODRALSKI, Adam POL 
10 MARTYNIAK, Patryk POL 
11 KUBIAK, Filip POL 
12 SOWA, Mikołaj POL 
13 SEYFRIED, Kacper POL 
14 PICHŁACZ, Szymon POL 
15 BRZEZIŃSKI, Jan POL 
16 ZAKRZEWSKI, Jan POL 
17 IŻYCKI, Filip POL 
18 KOŚLICKI, Michał POL 
19 PAWSKI, Alan POL 
20 KAŚKÓW, Piotr POL 
21 MOŻEJKO, Mateusz POL 
22 MLICKI, Szymon POL 
23 STACHERA, Wiktor POL 
24 BEM, Kacper POL 
25 SZCZYPIŃSKI, Kacper POL 
26 OLBROMSKI, Michał POL 
27 CHTIOUI, Michał POL 
28 KASPRZYK, Sławomir POL 
29 WIŚNIK, Olaf POL 
30 SZPYGIEL, Jędrzej POL 
31 PERA, Aleksander POL 
32 SZEWCZYK, Michał POL 
33 JAKUBOWSKI, Adam POL 
34 JASIŃSKI, Krystian POL 
35T STRÓŻYŃSKI, Tomasz POL 
35T CIERLUK, Jakub POL 
37 HAŁADUDA, Kacper POL 
38 DOWNAR, Wiktor POL 
39 CZERWIŃSKI, Iwo POL 
40 SZYMAŃSKI, Hubert POL 
41 FRĄCEK, Witold POL 
42 PŁASZCZEWSKI, Mikołaj POL 
43 FILIKS, Marcin POL 
44 JANCZUKOWICZ, Rafał POL 
45 DEPTUŁA, Kacper POL 
46 MATUSEWICZ, Kamil POL 
47 FRĄCEK, Maciej POL 
48 SUROWIAK, Teodor POL 
49 BIEDRZYCKI, Mateusz POL 
50 FIRCH, Paweł POL 
51 SIERADZAN, Jakub POL 
52 OSSENTOWSKI, Mikołaj POL 
53 BOHDAN, Bartosz POL 
54 KWIATKOWSKI, Mateusz POL 
55 KLIMEK, Mateusz POL 
56 FIJAŁKOWSKI, Jędrzej POL 
57 BORATYN, Filip POL 
58 STACHOWIAK, Piotr POL 
59 SURMA, Jakub POL 
60 SŁOMIŃSKI, Kacper POL 
61 GINTER, Aleksander POL 
62T SMUDA, Jakub POL 
62T MAJEWSKI, Błaşej POL 
64 FIJAŁKOWSKI, Krzysztof POL